תגובות

תושבים מיהודה ושומרון: "ההתיישבות חזקה, עבאס לא יקבע"

חוק תקנות יו"ש עלול לפורר הערב את הקואליציה, עוד לפני כן מאות תושבים מיהודה ושומרון יוצאים בקמפיין ומבקשים להפיל את הממשלה גם במחיר של נזק להתיישבות.

מאות תושבים מיישובים שונים ביו"ש יוצאים הבוקר בקמפיין המונים אנושי, תחת הכותרת "ההתיישבות חזקה, עבאס לא יקבע" כאשר הכוונה היא לגרום להפלת חוק תקנות יוש שצפוי להגיע היום למליאת הכנסת.


באופן תקדימי ולמרות שמדובר בגרימת נזק לתושבי יוש החליטו התושבים לגבות את מחנה הימים ולהתנגד לתקנות גם במחיר של נזק. בשעות הקרובות יעלו ברשתות החברתיות מאות תושבים עם שלטים שעליהם ייכתב שם היישוב ולאחר מכן המילים "עבאס לא יקבע".

"הפלת החוק תגרום נזק קצר מועד לתושבי יו"ש אבל גם מבוכה אדירה לממשלה הרעה הזו שעושה נזקים הרבה יותר גדולים מהנזק שעלול להגרם אם תקנות יו"ש לא יעברו, אנחנו בהחלט לוקחים את הסיכון ומבקשים להפיל את הממשלה הזו גם במחיר של פגיעה אישית וקצרה בחיינו כאן ביו"ש" אומר יואל שילה מנהל מטה מחאת "הקו האדום" מיוזמי הקמפיין.

"ישראל הכהן תושב מטה בנימין אומר כי הוא מצדד בקמפיין, "הממשלה הזו פוגעת בבטחון בחינוך בבריאות ובכל תחום בחיינו הישראלים, אנחנו מסתכלים לטווח זמן ארוך ולא על המיידי, לכן גם אם יגרמו לנו נזק אנחנו נדע להתגבר עליו ונהיה שמחים מאוד בהפלת הממשלה הזו" הוא מציין.


קרדיט: מחאת הקו האדום.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: