נמשכים החיפושים: אם בת 24 מעכו נעדרת מאז יום חמישי – בן זוגה נעצר

שלושה ימים של חיפושים: המשטרה ממשיכה בפעולות לאיתורה של הנעדרת, ספיר נחום בת ה-24 אם לשניים מעכו, אשר נעדרת מיום חמישי 2.6.22 עת יצאה מביתה ברחוב הרצל בעיר ולא שבה. בן זוגה נעצר בחשד למעורבות. הבוקר הפקיד מפקד מחוז חוף במשטרה, ניצב יורם סופר, את חקירת המקרה על היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף.

בימים האחרונים עורכים כוחות משטרה רבים בסיוע מתנדבים, חיפושים נרחבים ברחבי העיר עכו וכן באזורים שונים בגזרת המחוז, לצד הפעלת יחידות מבצעיות שונות ובהם יחידות הפרשים, נוהגי כלבים, יחידת הג'יפים וכן שימוש ברחפנים ובמסוק. זאת לצד פעולות במישור החקירתי בהן מעצר הן זוגה בחשד למעורבות במעשה.


הבוקר, בתום הערכת מצב שבוצעה הפקיד מפקד מחוז חוף במשטרה, ניצב יורם סופר את חקירת המקרה על היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף.

סגן ניצב ניר ג'מבר, מפקד תחנת עכו, אמר הבוקר כי "ביומיים האחרונים עוסקים כוחות רבים בסיוע מתנדבים, מסוקים ועוד תוך שימוש באמצעים רבים בניסיון לאתר את הנעדרת. פעולות אלו נעשות לצד מגוון פעולות חקירתיות בהן מעצר חשוד ועוד".

פרטי הנעדרת:
גובה :1.53 מ'
מבנה גוף : רזה
שיער : חום בהיר ארוך
תיאור לבוש : לא ידוע

תמונת הנעדר.

כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להתקשר לתחנת משטרת עכו בטל׳ 04-9876744 או למוקד 100 של המשטרה בכל הארץ.תמונות מהחיפושים הנערכים. קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: