תגובות

תיעוד קשה לצפיה: גננת בראש העין קושרת ילדים לכיסא, מאכילה בקיא ומתעללת בהם

ביום 19.6.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על חשדות להתעללות בפעוטות בגן ילדים לגילאי 3 חודשים עד 3 שנים, שנוהל בביתה של חשודה בת 25 מראש העין.

עם קבלת הדיווח פתחה משטרת ישראל בחקירה רגישה, אינטנסיבית ומורכבת, במהלכה נאספו ראיות כנגד החשודה שביססו את החשדות.


במהלך החקירה איתרו חוקרי משטרת ישראל את תיעוד מצלמות האבטחה בגן, שתיעדו את הנעשה בגן בשעות הפעילות, ואת התנהלות החשודה מול הפעוטות.

מצפייה של החוקרים בסרטי האבטחה עלה כי הגננת נהגה להעמיד את הפעוטות דקות ארוכות כשפניהם מופנות אל הקיר, להאכיל אותם בקיא שפלטו, לקשור את אחד הילדים בידיו לכיסא כשהן משוכות לאחור והוא ממרר בבכי עד אשר נופל מהכיסא לרצפה וידיו נותרות קשורות מאחור, וכן הכאת הילדים באמצעות מגבת ובידיים.

במהלך החקירה זומנה לתחנת המשטרה סייעת שעבדה בגן, ומחקירתה עלה חשד כי היתה עדה למקרי ההתעללות של הגננת בילדים ואף נקטה בעצמה באלימות כלפי הפעוטות בגן. הסייעת נעצרה והובאה לדיון בהארכת מעצרה בבימ"ש השלום בפ"ת, שם שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית. ההליכים המשפטיים נגד הסייעת יימשכו בהליך רגיל ולא במסגרת מעצר.

קרדיט: דוברות המשטרה

ביום 21.6.19 זומנה הגננת לחקירה בתחנת המשטרה, ומעצרה הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. השבוע הוגשה בעניינה הצהרת תובע, בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגד החשודה כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.תגובות לכתבה:

  1. דליה

    ממש מזעזע!!! היכן החמלה ?אכזריות ורישעות מכל הלב. ממש טיפשה

  2. יהודה

    כדאי מאוד להעניש את כל הגננות והסייעות המתעללות בתינוקות באותה הצורה כדי שיחושו על בשרם ועצמותם את הסבל שהם גורמות לפעוטות תוך כדי מאסר במשך כל המאסר כדי להרתיע אחרות מלעשות זאת וחובה לתעד את הענישה ולפרסמה בחוצות הערים כדי שיראו ויפחדו

כתיבת תגובה: