תגובות

נתניהו ביקר בכותל המערבי: "אני מקווה שבחמאס למדו את הלקח, אבל אם לא – צריך להכות בהם שוב"

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיע לכותל המערבי לרגל חגיגות יום ירושלים.

מוקדם יותר הגיע נתניהו להשקת שדולת ירושלים בכיכר ספרא ואמר: "בדיוק לפני שנה יצאנו למבצע ״שומר חומות״. עשינו זאת כי בניגוד לשקרים המופצים, סירבנו לבטל את ׳מצעד הדגלים׳ שמתקיים מדי שנה כדי לציין את איחודה של העיר. לאחר שלא נכנענו לאיומי החמאס, ארגון הטרור שיגר מטח רקטות על מבואות ירושלים ותל אביב.


במשך אחד-עשר ימים הנחתנו על 'החמאס' מכות-מחץ שהוא לא ידע כמותן. אני מקווה שבחמאס למדו את הלקח, אבל אם לא – צריך להכות בהם שוב.

הפתק שהטמין נתניהו בכותל.

תמיד זכרנו שירושלים היא הבית שלנו. אך היום יש אלה שמרגישים שהם בעלי הבית בירושלים. הם מניפים את דגלי אש״ף וחמאס בחוצות העיר, הם שורפים את דגל ישראל על הר-הבית, הם מאיימים בטרור על מי שמניף את דגלנו בבירתנו.

אבל יש דבר חמור עוד יותר. בתוך הממשלה הנוכחית יש מי שחושבים שלא צריך להניף את דגלי ישראל כאן, בלב ירושלים. שרה בממשלה אומרת שמצעד דגלי ישראל בירושלים –זו התרסה.

אתם מבינים? להניף דגלי אש"ף בירושלים, בלוֹד, בתל אביב, בבאר שבע – זה לא התרסה. לשרוף את דגל ישראל בהר הבית – זה לא התרסה. אבל להניף דגלי כחול-לבן בלב ירושלים- זו התרסה."


נתניהו בכותל המערבי, צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

עוד הוסיף נתניהו כי "חברי קואליציה מבקשים למסור את השליטה בהר-הבית למדינות זרות, וראש ממשלה ישראלי מעביר את המעון הרשמי מירושלים לביתו הפרטי ברעננה. מעולם לא הייתה דרושה כל כך השדולה שאנו מקימים היום, השדולה לחיזוק ירושלים."


מעצר בעיר העתיקה בירושלים, צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: