תגובות

רוכב קורקינט בן 19 נפגע קשה בתאונה באשדוד

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לרוכב קורקינט חשמלי שנפגע קשה בתאונה בשד' בני ברית פינת הפלמ"ח באשדוד.


בשעה 22:37 התקבל דיווח על רוכב קורקינט חשמלי שנפגע מרכב, בשדרות בני ברית באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא באשדוד, צעיר כבן 19 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית, מורדם ומונשם.

פאראמדיק על אופנוע מד"א יהודה שושנה, סיפר: "במרכז הכביש ראינו קורקינט מעוך ובסמוך שכב צעיר כבן 19 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה. נהג הרכב גבר כבן 30 לא נזקק לטיפול."


צילום: דוברות איחוד הצלה.

דור פרידמן חובש איחוד הצלה מסר: "במהלך רכיבה על האופנולנס נתקלתי בתאונת דרכים, בסיוע חובשים נוספים הענקנו סיוע ראשוני לרוכב קורקינט חשמלי כבן 19 לאחר שנפגע בתאונה עם מעורבות רכב פרטי, הוא פונה בניידת טיפול נמרץ עם פגיעה רב מערכתית כשבשלב זה מצבו מוגדר קשה ולא יציב".

חובשי הצלה אליעזר שטייסל וברוך הרשקוביץ סיפרו: "כשהגענו לזירת תאונת הדרכים, הכווינו אותי לרוכב קורקינט חשמלי, גבר כבן 19 מעורפל הכרה הסובל מחבלה רב מערכתית, לאחר שנפגע מרכב. יחד עם חובשים נוספים, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני, הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב קשה לחדר הטראומה בבית החולים אסותא בעיר."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: