תגובות

טרור האבנים: ארבעה פצועים בינוני וקל בשני פיגועים תוך זמן קצר

ארבעה בני אדם נפצעו בינוני וקל, בהם ילדים, בשני פיגועי אבנים, בחווארה שבשומרון ובכביש 60 סמוך לעופרה. ‏


צילום: בטחון בנימין.

הפצועים מהפיגוע בחווארה הם בנה ונכדיה של חברת הכנסת אורית סטרוק. בחשבון הטוויטר שלה כתבה: "ערבים ניסו לרצוח את הבן והנכדים הקטנים שלי בחווארה!!"

תיעוד של זריקת אבנים בחווארה הלילה, קרדיט: ד"ר אבי סלומון.

בשעה 22:49 התקבל דיווח על יידוי אבנים לעבר רכב שבו נסעו אב ושני ילדיו, וכתוצאה מכך נגרמה תאונת דרכים, בח'ווארה שבשומרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון, את האב בן 24 עם חבלת ראש במצב בינוני, פעוט כבן שנתיים וחצי במצב בינוני עם חבלת ראש, וילדה כבת 4 וחצי במצב קל.

ידידיה סטרוק יחד עם בנו באמבולנס. קרדיט: מועצה אזורית שומרון.

זמן קצר לאחר מכן, בשעה 23:07 התקבל דיווח על רכב שנפגע מיידוי אבנים בכביש 60 בין עפרה למחנה לבונה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם, גבר כבן 68 במצב קל, עם פציעות בפנים ובגפיים מאבן ומרסיסי זכוכיות של השימשה הקידמחת שנופצה.


קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "מדינת ישראל לא עומדת במשימה פשוטה וכל יום אנו סופגים אבנים שמטרתן להרוג אותנו. הטיפול הסלחני, מדיניות ההכלה והרצון לשקט מזויף מתנפצים לנו על שמשות הרכבים, פוצעים ומסכנים אותנו. הדרג המדיני החליט לאפשר לזה לקרות במקום לגדוע ביד ברזל את הטרור הזה".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "דם יהודי נשפך שוב ושוב בשומרון, ומה הממשלה עושה? מפנה את חומש. הממשלה הזו מאבדת את ההרתעה שוב ושוב, והיא חייבת להתעשת. הממשלה הזו נכשלת בביטחון, נכשלת בהתיישבות ואנחנו נחליף אותה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: