תגובות

נתניהו לבנט ולפיד: "תשתחררו מהזועביז, תתמכו ב-100% ללוחמים"

ראש הממשלה לשעבר נתניהו תקף את הממשלה בישיבת סיעת הליכוד:

"יאיר לפיד אמר: ״אני לא אלך לגוש חוסם עם הזועביז״. הוא הלך גם הלך. אני אומר ללפיד, בנט, וגנץ: תשתחררו כבר מהזועביז ותתנו 100% ללוחמים שלנו כפי הצעתנו. אם תצביעו יחד איתנו נעביר את החוק יחד ואם לא, אנחנו נעביר אותו כחוק הראשון בממשלה שנקים בקרוב מאוד.


במקום לתת 100% לחיילים, בנט ולפיד עסוקים בלתת סכומי עתק לתומכי טרור, לשונאי ישראל ולכל מי שבא וסוחט אותם. אנחנו רואים ממשלה שעסוקה אך ורק בדבר אחד – בהישרדות שלה. איך אמר בעבר לפיד: ״מה שראינו השבוע זה פוליטיקאים שעסוקים רק בעצמם, העיסוק היחיד שלהם הוא מה יקבל מה על חשבון מי״.

כדי לשרוד, הממשלה הזאת מזרימה סכומי עתק מהמקפצה. כל שעה של בנט על הכיסא עולה לאזרחי ישראל כעשרה מיליון שקל. כל דקה שלהם גובה מאזרחי ישראל מחירים מופקעים. בעוד שבנט ולפיד עושים הכל כדי לשרוד על הכיסא, הם לא עושים דבר נגד יוקר המחייה. הדלק מזנק, החשמל מזנק, מחירי הדירות מזנקים כפי שלא זינקו אף פעם – 17% בשנה.

הם לא עושים כלום ועסוקים רק בלחלק כסף לתומכי טרור. הם נתנו אתמול מאות מיליונים לזועבי, בשבוע שעבר נתנו 200 מיליון לאחמד טיבי וקודם נתנו 50 מיליארד למנסור עבאס. כדי לתת 100% מלגה ללוחמים שלנו, כפי שאנחנו עשינו, בעלות זניחה של 50 מיליון שקל, לזה פתאום אין להם כסף. זה בסך הכל הסכום שהם בזבזו על שיפוץ הבית של בנט ברעננה, זה אלפית ממה שנתנו למנסור עבאס, זה רבע ממה שנתנו לטיבי.

פתאום הם צריכים את הליכוד. אל תטיפו לנו מוסר, תכניסו את היד לכיס של זועבי, טיבי ומנסור עבאס, ותביאו מהם את ה-100% שמגיע ללוחמים שלנו. ממשלה שזקוקה לאופוזיציה כדי לתת לחיילים בגלל שהיא תלויה בתומכי טרור, בוודאי שהיא לא יכולה להילחם בטרור.

כולם רואים את זה. היום לא רק אנחנו מבינים את זה אלא גם האנשים בסביבתו הקרובה של בנט מבינים שהם לא מוכנים להיות חלק ממכירת החיסול הזאת של מדינת ישראל.


אני קורא ללפיד, בנט וגנץ: תשתחררו מהזועביז ותצביעו בעד 100% ללוחמים שלנו. אם לא תעשו זאת, אנחנו נעשה זאת, כדי הלוחמים שלנו נותנים 100% ומגיע להם 100%."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: