תגובות

הקטל בכבישים: הרוג ושלושה פצועים קל בתאונת דרכים בכביש 6

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי בזירת תאונת דרכים קשה בכביש 6.

במד"א מעדכנים כי בשעה 07:11 התקבל דיווח על רכב שהתנגש ברכב שחנה בצד הדרך, ופגע בהולך רגל, בכביש 6 לצפון סמוך למחלף קרית גת. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 30 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 3 פצועים במצב קל.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

המשטרה עדכנה כי נחסם לתנועה הירידה מכביש 6 לצפון לכביש 35 (מחלף קרית גת) בעקבות התאונה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו לפני זמן קצר בחקירת תאונת דרכים שאירעה על כביש 6 לצפון במחלף קרית גת, במהלכה רכב התנגש ברכב אחר שהיה ככל הנראה בשול הדרך, וכתוצאה מכך נקבע מותו של אדם ופונו 3 נוספים במצב קל.

צילום: דוברות איחוד הצלה.

פרמדיק מד"א אורן בריל, סיפר: "חלפתי במקום עם אמבולנס מיד לאחר התאונה והבחנתי ברכב שהתנגש ברכב שחנה בצד הכביש, גבר כבן 30 שעמד מחוץ לרכב נפגע אנושות, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו, ברכב הנפגע ישבו 2 גברים וברכב הפוגע נהג, הם נפצעו קל ולאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותם להמשך טיפול בבית החולים כשהם סובלים מחבלות ומצבם קל. "


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שלומי בדיחי חובש וראש סניף איחוד הצלה בקרית גת סיפר: "מדובר בהולך רגל שעמד מחוץ לרכבו ונפגע מרכב חולף בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני והוא סבל מפגיעה רב מערכתית".

יהודה ורטהיימר חובש איחוד הצלה נוסף שהיה בזירה: למרבה הצער עקב אופי הפציעות הקשות מהן הנפגע סבל לא נותר אלא לקבוע את מותו".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: