תגובות

"הרכב התנגש והעיף את התחנה": ‏גבר בן 25 נדרס כשהמתין לאוטובוס סמוך לשדה יואב – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לגבר כבן 25 שנפצע קשה כתוצאה מהתנגשות רכב בתחנת אוטובוס בצומת יואב על כביש 35.

בשעה 11:46 התקבל על רכב שהתהפך ופגע בתחנת אוטובוס בכביש 35 סמוך לשדה יואב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח ברזילי גבר בן 25 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם ואת נהגת הרכב במצב קל.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. נהגת הרכב עוכבה ונלקחה לבדיקות רפואיות.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א גלעד חג'בי סיפר: "כשהגענו למקום ראיתי את הרכב הפוך על צידו ותחנת אוטובוס מפורקת בשול הכביש. סיפרו לנו שהפצוע ישב בתחנה בזמן התאונה ונלכד מתחת לשברים. עוברי אורח חילצו אותו ממש ברגעים שהגעתי לזירה. הוא היה בהכרה וסבל מחבלת ראש קשה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל מתן תרופות, הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ויציב. נהגת הרכב שנפצעה באורח קל טופלה במקום ופונתה גם היא לבית החולים."


צילום: דוברות איחוד הצלה.

דור אטיה חובש איחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח הרכב התנגש בתחנת האוטובוס ובעקבות כך התחנה קרסה על עובר אורח שנפצע באורח קשה. בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה".

יוסי עמר חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראש ובגפיים. נהגת הרכב שהתנגשה בתחנת האוטובוס טופלה בזירה במצב קל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: