תגובות

טרגדיה בירושלים: פועל כבן 50 נהרג מקריסת מעלית

פועל כבן 50 נהרג לפני זמן קצר בתאונת עבודה ברחוב העליה בירושלים.

בשעה 16:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על גבר שנפצע ממעלית משא במלון בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 50 מחוסר הכרה, וקבעו את מותו.חוקרי המשטרה יחד עם זיהוי פלילי החלו באיסוף ממצאים ועדויות בזירה ודיווח אודות התאונה הועבר לגורמי משרד העבודה.


מכבאות והצלה נמסר: "סמוך לשעה 16:00 נתקבל דיווח במרכז השליטה המחוזי על גבר שקרסה עליו מעלית בפיר במלון השוכן ברחוב העלייה 1 בבירה. צוותי כבאות והצלה שהוזנקו למקום בסיוע לוחמי היחידה לחילוצים מיוחדים החלו מיד בפעולות לחילוץ הלכוד. מלאכת החילוץ הייתה מורכבת ביותר וכללה שימוש באמצעים הידראוליים מיוחדים. לאחר מאמץ רב חילצו אותו ומסרו אותו לגורמי רפואה שנאלצו לקבוע את מותו."


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אליהו בן חמו, סיפר: "כשהגענו למלון הובילו אותנו אל גבר שסבל מחבלת ראש משמעותית והיה מחוסר הכרה. לאחר שחולץ ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

קרדיט צילום : כבאות והצלה לישראל, מחוז ירושלים


אבי פרעס חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל (עובד מטבח) שנפגע ממעלית משא שמחצה אותו למוות. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כוחות כיבוי פעלו לחילוץ גופתו".

קרדיט: דוברות איחוד הצלה


רשף שלומי הרוש, מפקד משמרת תחנת האומה שפיקד על פעולות הכיבוי: "בשעות אחר הצהריים קיבלנו קריאה על עובד המלון שנלכד בפיר המעלית. עם הגיענו למקום מצאנו אדם לכוד בין דופן המעלית לפיר. ביצענו חילוץ באמצעות כלים הידראוליים ומסרנו אותו לידי גורמי רפואה שלצערנו נאלצו לקבוע את מותו".


פארמדיק 'צוות הצלה' קובי מנדלסון יחד עם החובש יוני אור מתנדבי 'צוות הצלה'  מוסיפים: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לעבר פועל כבן 50 אשר ככה"נ נלכד מתחת למעלית שקרסה במהלך תיקון, יחד עם חובשים ופראמדיקים נוספים של מד"א ביצענו בו בדיקות רפואיות ולמרבה הצער עקב אופי הפציעות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום."(קרדיט: דוברות 'צוות הצלה').


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: