תגובות

הנופשים מסכמים בסיפוק: "אווירת חג קסומה שטרם חווינו"

מאות נופשים אשר העבירו את ימי חג הפסח במלון כינר הגליל מספרים על אווירת חג קסומה ויוצאת דופן שכללה את כל מה שהאורח החרדי זקוק לו בימי החג • החל מתפילות החג, דרך סעודות מפנקות ועשירות ועד מגוון פעילויות והרצאות לכל המשפחה
מאות משפחות מסכמות בסיפוק עצום את חופשת בין הזמנים וימי חג הפסח לאחר שהן נפשו במלון כינר גליל הממוקם על שפת הכינרת, מלון אשר מהווה כמקום האידיאלי ביותר למשפחה החרדית שמעוניינת בחופשה חלומית תוך כדי הקפדה על קלה כבחמורה, בפרט בימי חג הפסח אז המכשולות רבים הם.
ימי חג הפסח עברו בהתעלות עצומה במלון היוקרתי כאשר מאות המשפחות שנפשו במקום נהנו מכל רגע, מאווירת החג ומהשירות הנפלא. בהנהלת המלון הנגישו את כל מה שהאורח החרדי זקוק לו, החל מסעודות חג עשירות ומפנקות, פעילויות חוויתיות לכל המשפחה, הופעות, אמנים והרצאות, כאלה שלא ניתן למצוא באף מקום אחר.
בימי חג הפסח נהנו הנופשים מאווירת חג חלומית שכללה תפילות וסעודות חג כיד המלך. בימי חול המועד הנופשים אף האזינו בקשב רב להרצאתה המרתקת של אשת התקשורת החרדית הגב' סיוון רהב מאיר אשר ריתקה את הנופשים הרבים בנבכי הפוליטיקה הישראלית כאשר היא שוזרת אותם בסיפורים מרתקים שטרם פורסמו מעולם.
שלמה וייס אשר נפש במקום בימי חג הפסח מתאר אווירת חג חגיגית וייחודית, "הגעתי בערב חג הפסח יחד עם רעייתי וארבעת ילדיי, בתחילה הייתי ספקן לגבי חופשת פסח, שכן מעולם לא עשיתי זאת, אך מיד עם הגעתי למקום הבנתי שעשיתי את הצעד הנכון. הכל היה מאורגן ומתוקתק, זו הייתה חווית חג שמעולם לא טעמתי".
לדברי אב המשפחה, "הנהלת המלון עשתה הכל בכדי שהנופשים יהנו במקסימום שאפשר, זה כלל הכל, החל מליל הסדר שנערך בטוב טעם ודעת ובשפע עצום ועד מגוון הפעילויות בימי חול המועד שהעסיקו את כל המשפחה ללא יוצא מן הכלל. ללא ספק בפעם הבאה נשוב לכאן ליהנות מאווירת חג קסומה ורגועה".
בהנהלת המלון אמרו כי הם אכן עשו הכל על מנת לשרת נאמנה את מאות המשפחות הנופשות אשר הגיעו למקום במהלך חג הפסח כפי שהם תמיד עושים. "הוכחנו בחגים הקודמים, וגם הפעם כי אנחנו עושים הכל על מנת להנעים את השהות עבור המגזר שומר התורה והמצוות אשר מדקדק על קלה כבחמורה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: