תגובות

הקטל בכבישים: בת 40 נהרגה וארבעה נפצעו בינוני בתאונה קשה סמוך לבאר שבע • תיעוד מהזירה

צוותי רפואה קבעו את מותה של אישה בת 40 והעניקו טיפול רפואי לארבעה פצועים בינוני בתאונה קשה בכביש 25 סמוך לבאר שבע.

בשעה 02:08 התקבל דיווח על תאונה בין 2 כלי רכב סמוך לבאר שבע, בכביש 25 צפונית לצומת העולים לכיוון צפון. לוחמי האש פעלו באמצעות כלים הידראוליים לחילוץ הלכודה והעבירו אותה אל גורמי הרפואה במקום. פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 40 וחובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה, 4 פצועים במצב בינוני, בהם: אישה כבת 40 עם חבלות בגפיים, אישה כבת 30 עם חבלה באגן, ושני גברים כבני 18 ו- 26 עם חבלות.


בהמשך בוצעו פעולות משלימות של ניתוק מקורות אנרגיה.

נשבר הלב: אורטל לין כהן ז״ל מאופקים – נהרגה הלילה בתאונה הקטלנית בדרום

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה חשד לתאונה חזית-אחור בה התנגשו שני כלי רכב. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב.


קרדיט צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה.

פאראמדיק מד"א דני שטרקמן סיפר: "מדובר בתאונה קשה, ראינו שני כלי רכב מעוכים לאחר התנגשות, אחד היה במרכז הכביש והשני עף לשולי הדרך, ברכב נסעו 3 נשים בשנות השלושים הנהגת והנוסעת היו בהכרה מלאה ויצאו מהרכב עם חבלות ובמצב בינוני, במושב האחורי נלכדה אישה בשנות השלושים, היא הייתה מחוסרת הכרה עם חבלה רב מערכתית, ביצענו בדקות רפואיות היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה, מהרכב השני שהיה במרכז הכביש, יצאו הנהג כבן 26 וצעירה כבת 18 הם היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות. הענקנו לפצועים טיפול רפואי ופינינו אותם בדחיפות להמשך טיפול בבית חולים."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: