תגובות

תקיפות נוספות בשמעון הצדיק: אח המחבל שהצית את הבית – תקף את הנפגע

אחיו של המחבל המואשם במעשה טרור של הצתת ביתו ורכבו של טל יושובייב משכונת שמעון הצדיק בירושלים תקף הבוקר את יושובייב באגרוף לראשו, קילל אותו ואיים עליו. יושובייב מבקש באמצעות עו"ד בלייכר מחוננו "מדובר ברצף אירועים המעיד על כוונותיו, אבקש מהמשטרה לעצור את החשוד לאלתר".

הבוקר (ב') הותקף טל יושובייב, תושב שכונת שמעון הצדיק, ע"י צעיר ערבי תושב השכונה, שאחיו עצור בגין הצתת רכבו של טל. התוקף קילל את טל ואיים עליו, ובהמשך תקף אותו באגרוף לראשו. התקיפה מצטרפת לאיומים חמורים והתנכלויות נוספות מצד אח המחבל כלפי טל בתקופה האחרונה.

במכתב ששלח עו"ד חיים בלייכר מחוננו המלווה את טל למשטרת ישראל, ביקש לעצור מיידית את החשוד ואף ציין את שמו. במכתבו תיאר עו"ד בלייכר כי בשבוע שעבר, במהלך דיון בנוגע למעצרו של אח התוקף – המחבל מועתז חג' מחמוד החשוד בהצתת רכבו של טל והואשם במעשה טרור של חבלה בכוונה מחמירה ובמעשה טרור של הצתה – איים התוקף על טל ואמר לו "חכה, אחים שלי מחכים לך בחוץ..".


בהמשך המכתב צויין כי התוקף הינו בעל עבר פלילי, נעצר בעבר בחשד להצתות רכבו של טל – אולם שוחרר מחוסר ראיות.

מאבטחי בית המשפט התערבו והרחיקו את התוקף מטל, אולם כשחזרו לשכונה המשיך התוקף לקלל אותו.

כאמור, הבוקר בעת שחגר טל את ילדיו ברכבו ניגש אליו התוקף, החל לקלל אותו ולאיים עליו. כוח משטרה שהיה במקום הרחיק אותו, אולם בהמשך הבוקר המשיך התוקף לקלל ולאיים על טל בעת שיצא מביתו לזרוק זבל, ואף תקף אותו פיזית באגרוף לראשו בעת שהיה רכוב על קטנועו.

אביו של התוקף הבחין בתקיפה, תפס את בנו ומנע ממנו להמשיך במעשיו. יושובייב התקשר למוקד 100 של המשטרה ודיווח על האירוע, אשר התרחש באזור המרושת מצלמות.

במכתבו ביקש עו"ד בלייכר מהמשטרה לעצור מיידית את התוקף "מאחר שמדובר ברצף אירועים המעיד על כוונותיו המסוכנות של החשוד, שכבר נחשד בעבירות טרור חמורות ואחיו אף נאשם בעבירות אלו, אבקש מהמשטרה לעצור את החשוד לאלתר ולנטרלו לחלוטין מלממש את כוונותיו".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: