תגובות

מעבדה בבית השוטר: 2 מעבדות לגידול סמים נתפסו בדיר אל אסד ובכיסרא – 7 חשודים נעצרו • צפו

במסגרת פעילות יזומה וממוקדת של שוטרי המחוז הצפוני למנוע הפצה של סמים מסוכנים נפתחה חקירה סמויה ביחידה המרכזית של מחוז צפון במסגרתה עלה כי בין המעורבים נמצא גם שוטר והמחלקה לחקירות שוטרים הצטרפה לחקירה.

היום לפנות בבוקר הפכה החקירה לגלויה ושוטרי מחוז צפון יחד עם חוקרי מח"ש פשטו על היישובים דיר אל אסד וכיסרא, עצרו 7 חשודים ונתפסו 2 מעבדות שהכילו למעלה מ-500 שתילי מריחואנה.


החשודים, תושבי דיר אל אסד, עבדון, מעלות, ירכא ועראמשה, יובאו בהמשך היום בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט השלום בנצרת.

קרדיט: דוברות המשטרה.

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "בפעילות משותפת של המחלקה לחקירות שוטרים ומשטרת ישראל ובתום חקירה סמויה נעצרו הבוקר שוטר סיור ומעורבים נוספים שעל פי החשד הקימו מעבדות סמים בביתם.

השוטר יובא להארכת מעצר בסביבות השעה 14:00 בבית משפט שלום בירושלים. החקירה עודנה נמשכת."

"משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים שברשותה על מנת להגיע לגורמים הסוחרים ומפיצים סמים. חלק ניכר מהמאמצים מוכוון מראש לאיתור מפיצי סמים בקרב בני נוער, פעילות עברינית אשר מכניסה עוד ועוד צעירים למעגל צריכת הסמים. מעגל אשר מעבר לסכנות הבראותיות המיידיות הטמונות בו מתדרדר פעמים רבות להתמכרות, שימוש בסמים, חבירה לגורמים עבריינים ויציאה ממסלול החיים הנורמטיבים," אמרו במשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: