תגובות

אשדוד: גבר בן 60 הצית את עצמו בבניין העירייה – מצבו קשה • תיעוד

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לגבר שנפצע קשה כתוצאה מכוויות לאחר שהצית את עצמו בבניין העירייה ברחוב הגדוד העברי באשדוד.

צילום: ד.א.

בשעה 09:58 התקבל דיווח על פצוע עם כוויות בבניין עירייה ברחוב הגדוד העברי באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד גבר כבן 60 במצב קשה ולא יציב עם כוויות בכל חלקי גופו ולאחר טיפול ראשוני מציל חיים בחדר המיון הוא מועבר בניידת טיפול נמרץ של מד"א להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.


דברי רופא ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד.

מעיריית אשדוד נמסר: "אנו מצטערים על נסיבות האירוע ומאחלים לתושב החלמה מלאה. מדובר בתושב שמפאת צנעת הפרט לא נוכל להרחיב בעניינו, אולם נציין שעד לפני 6 שנים היה מוכר ומטופל בשירותי הרווחה באשדוד, ולצערינו סירב להמשיך בטיפול בזמנו. לאחרונה פנה לגורמים בעיריה בנושא דיור, שליוו אותו למיצוי זכויותיו בנושא זה. התושב הגיע הבוקר לבניין העיריה והופנה בליווי נציגת המחלקה המקצועית לקבלת סיוע, ותואמה לו פגישה מיידית עם מנהלת יחידת האיכלוס הממוקמת בבנין אחר להמשך טיפול בבקשתו. בדרכו לשם בכניסה לבנין העיריה הצית את עצמו. אנו ממשיכים לתחקר את כלל פרטי האירוע להפקת לקחים, ועומדים בקשר עם המשפחה ומעמידים לרשותם כל סיוע נדרש."

פראמדיק מד"א דן בן ישי סיפר: "הפצוע שכב סמוך לרחבת הכניסה לבניין כשהוא בהכרה וסובל מכוויות קשות בכל חלקי גופו. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל סיוע נשימתי ומתן תרופות לשיכוך כאבים. מצבו היה קשה ולא יציב ופינינו אותו במהירות לחדר המיון הקרוב על מנת לייצב את מצבו וכעת הוא מועבר לבית החולים שיבא בתל השומר להמשך טיפול."

דניאל בוקובזה חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר כבן 60 שסבל מכוויות קשות בכל חלקי גופו, בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר קשה".צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: