תגובות

סמוך לשוהם: גנב רכב דרס שוטר ופצע אותו קשה – הוא אותר לפנוץ בוקר • תיעוד

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי ראשוני ופינו במצב קשה שוטר בן 37 לאחר שנפגע מרכב גנוה בכביש 444 בחיבור עם 4613. המשטרה מבצעת סריקות אחר חשוד ערבי שנמלט מהמקום.

המשטרה פתחה בסריקות עם קבלת דיווח על רכב שנגנב מלוד, כאשר במהלך הסריקות ביצעו השוטרים מספר חסימות לאורך נתיב בריחתו של נהג הרכב.


עפ"י החשד, נהג הרכב הערבי פגע בשוטר בכביש 444 סמוך לשוהם, כאשר עפ"י גורמי רפואה השוטר נפגע באורח קשה ופונה אל המרכז הרפואי תל השומר.

מדובר עפ"י החשד באירוע פלילי ובמסגרת הסריקות אותר הרכב הגנוב המעורב כ-300 מטר דרומית לצומת כח.

הסריקות אחר החשוד נמשכו, בסיוע מסוק משטרתי וניידות נוספות, לצד איסוף ממצאים פורנזים ע"י חוקרי הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל ובשעה 6 בבוקר הוא אותר ונעצר.

דריסת הלוחם בשוהם: בתום מרדף נרחב – נעצר ערבי תושב לוד עם הרכב הגנוב

ממד"א נמסר כי בשעה 23:55 התקבל דיווח על שוטר שנפצע מרכב בכביש 444 סמוך לכניסה לשוהם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים שיבא בתל השומר, גבר בן 37 במצב קשה, מעורפל הכרה, עם חבלות בראש ובגפיים.


משה סעדון חובש וראש סניף אלעד באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירה קשה ומורכבת, עוברי אורח סיפרו לנו שהפצוע נפגע מרכב. הוא סבל מחבלת ראש וגפיים. הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר מצבו מוגדר בשלב זה קשה והכרתו מעורפלת".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

פאראמדיק מד"א תומר גוסמן, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר בשנות השלושים שוכב על הכביש בהכרה מעורפלת, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו תוך טיפול לבית החולים כשמצבו קשה ויציב."

חובשי הצלה אלי פכטר ואברומי ויזל סיפרו: "הוזנקנו לזירת תאונת דרכים קשה, בה מצאנו הולך רגל כבן 30 שוכב על הכביש מעורפל הכרה עם חבלות בראש ובגפיים לאחר שנפגע מרכב. יחד עם חובשים נוספים של הצלה, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום והוא פונה במצב קשה לחדר הטראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."


צילום: דוברות ארגון הצלה.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: