תגובות

הגן על זוגתו בגופו: דולב ויאצ׳סלב הוא הנרצח בפיגוע הירי באריאל

‏הותר לפרסום: המאבטח שנרצח הוא דולב ויאצ׳סלב (ולדי) ז"ל, ממשפחה חרדית בית שמש, בעבר סטודנט באוניברסיטת אריאל.

דולב, הניח אחריו הורים ו-7 אחים ואחיות התגורר בשכירות באריאל עם בת זוגו.


המאבטחת ויקטוריה פליגלמן תושבת העיר אשקלון, התגוררה בשכירות באריאל עם בן זוגה.

השניים, ויקטוריה והנרצח, גולב (ולדי) ויאצ׳סלב, התארסו לפני מספר שבועות ואמש, ברגעי הפיגוע, הגן גולב בגופו על ויקטוריה ובכך מנע את פגיעתה והציל את חייה.

החל מאמש צוותי הרווחה של עיריית בית שמש עוטפים ומלווים את משפחת המאבטח שנהרג בפיגוע הירי בעיר אריאל.

ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך נמצאת בבית המשפחה ומלווה אותם יחד עם צוותי החינוך והרווחה של עיריית בית שמש. הודעה על מוכד הלוויה תמסר בהמשך.


פיגוע ירי באריאל: מחבלים רצחו בירי מאבטח, נמלטו – ונעצרו אחרי מצוד • צפו בתיעוד

ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך: "המאבטח התגלה בגבורתו העילאית והציל את חייה של המאבטחת שפעלה עמו. צוותים ממנהל הרווחה בעירייה מלווים את המשפחה ברגעים קשים אלו. אני מבקשת לשלוח תנחומים לבני המשפחה ברגע קשה זה. נמשיך ללוות ולעטוף את בני המשפחה".

דולב התארס לפני כמה שבועות עם בת הזוג שעליה גונן בפיגוע | זו התמונה האחרונה שלהם.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, הנחה את מינהל הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית אשקלון ללוות את ויקטוריה פליגלמן, תושבת העיר אשקלון, שהייתה בעמדת האבטחה בשעת הפיגוע.

בהתאם לכך, מינהל הרווחה בשילוב מרכז חוסן יעמדו לרשות ויקטוריה ומשפחתה, יעניקו ליווי ותמיכה ויסייעו להם בכל הנדרש בשעה קשה זו.

ראש העיר, תומר גלאם: "אמש, ליל שבת, אירע פיגוע רצחני באריאל בו נרצח גולב (ולדי) ויאצ׳סלב ז״ל. בגבורה הירואית, הגן גולב בגופו על ארוסתו, ויקטוריה פליגלמן, תושבת אשקלון, המאבטחת ששהתה עמו בעמדת השמירה בזמן הפיגוע, ובכך מנע את פגיעתה והציל את חייה. הנחיתי את מינהל הרווחה והשירותים החברתיים לעמוד לצד ויקטוריה ומשפחתה ולהעניק להם את כל הליווי והתמיכה בשעה קשה זו. תנחומינו למשפחתו של גולב, שלא תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: