תגובות

לקראת יום היארצייט של הרה"ק מזוויעהל: בהנהלת המוסדות נערכים לרבבות שיפקדו את הציוןבהנהלת מוסדות זוועהיל נערכים לקראת היארצייט של הרה"ק רבי שלמה מזוועהיל זיע"א כאשר רבבות יפקדו את ציון קודשו שבמרומי הר הזיתים • במוסדות נערכים במגוון מישורים, בהם: תחבורה נגישה, סדרנים, אבטחה וחלוקת מזון ושתייה לרווחת המתפללים


כמידי שנה אלפים רבים מבני היהדות הנאמנה צפויים לפקוד את ציון קודשו של הרה"ק רבי שלמה מזוועהיל זיע"א הטמון במרומי הר הזיתים בירושלים במהלך יום היארצייט שיחול בעוד כחודש ימים, זאת כהמשך למסורת רבת שנים במהלכם יהודים מכל גווני הקשת היו פוקדים את הציון המקודש וזוכים לישועות למעלה מדרך הטבע.יום היארצייט שיחול בעוד כחודש ימים, בתאריך כ"ו באייר, גורר הדים נרחבים בקרב בני היהדות הנאמנה ואף מחוצה לו, כאשר המונים כבר הביעו את נכונותם לעלות ולפקוד את ציונו הקדוש של איש המופת צדיק יסוד עולם הרה"ק רבי שלמה מזוועהיל זיע"א אשר כל חייו עלי אדמות פעל בכדי להמציא מזור וישועה להמוני מחלי פניו ומבקשי עצותיו.
בהנהלת "מוסדות זוועהיל" בירושלים נערכים כבר בימים אלה לקראת יום היארצייט במהלכו עשרות אלפים יפקדו את הציון הקדוש במרומי הר הזיתים שבירושלים. כחלק מההיערכות אנשי הנהלת המוסדות פועלים במגוון מישורים ובהם בנושא אבטחת הדרכים בואכה לציון קדשו עם גורמי הביטחון והצלה, תחבורה נגישה, אבטחה וסדרנים, מזון ושתייה וסיכוך המקום מפני השמש.


גורמים המעורים בפרטים אומרים כי ממש בימים אלה עמלים בהנהלת מוסדות זוועהיל לדאוג לתחבורה נגישה ומהירה לציון הקדוש, דבר שיכלול גם סדרנים וצוות אבטחה שיאבטח את סדרי ההילולא. בנוסף, בכדי לדאוג לרווחת המתפללים הרבים יציבו במקום גגות סיכוך והצללה.
בהנהלת מוסדות זוועהיל נערכים גם לחלוקת מזון ושתייה לעשרות אלפי ולרבבות המתפללים הצפויים לפקוד את הציון הקדוש ביום היארצייט היל מיום חמישי כ"ה באייר ועד יום שישי כ"ו באייר סמוך לכניסת השבת. חלוקת המזון והשתייה תיערך בצורה נגישה ומהירה להשביע את המוני המתפללים שיגיעו מכל חלקי הארץ, ואף מחוצה לה.
יצוין כי מזה שנים רבות נוהגים רבבות לפקוד את ציון קודשו של הרה"ק רבי שלמה מזוועהיל זיע"א כאשר במקום הם שופכים את ליבם כמים למען הכלל והפרט. המוני המתפללים במשך השנים מספרים על ישועות כבירות למעלה מדרך הטבע, להן הם זכו מיד לאחר התפילה הנוראה במקום המקודש אשר הפך לאבן שואבת בעבור רבבות מבקשי ודורשי הישועה מהעולם כולו, ולאחר שהם התחברו לרצון קדשו וזכו לראות בעיני בשר התגשמות הבטחתו למסייעים לו בפעולותיו.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: