תגובות

אזעקות בעוטף עזה: 3 רקטות שוגרו לעבר ישראל – רסיס נפל על בית בשדרות • תיעוד רגעי הירי

לפני זמן קצר, בוצעו 3 שיגורים מרצועת עזה, רקטה אחת בלבד חצתה לשטח ישראל. רסיס נפל על בית בשדרות. במגן דוד אדום לא התקבלו קריאות על נפגעי גוף. נפגע חרדה כבן 70 טופל ע"י צוות מד"א ופונה לבי"ח ברזילי.

תיעוד רגעי הירי, באדיבות: משתלת בן בן מושב נתיב עשרה.

לוחמי האש מתחנת שדרות מבצעים סריקות בדירה ברחוב הרקפת לאחר דיווח על עשן בעקבות נפילה.


צילום: דוברות כב"ה דרום.

לאחר סריקות, אין במקום שריפה וגם לא עשן והאירוע נבדק ע"י משטרת ישראל. לוחמי האש ממשיכים בסריקות ובאבטחת האירוע.

ממשטרת ישראל נמסר: "כוחות המשטרה הוזעקו בעיר שדרות בעקבות דיווח על נפילת פריט רקטי בחצר בית, לא דווח על נפגעים. חבלני משטרת ישראל מטפלים בפריט במטרה להסירו בבטחה מהמקום."

מעיריית שדרות נמסר: "לפני כמחצית השעה נשמעה אזעקת צבע אדום בעיר שדרות. בעקבות זיהוי של עשן מיתמר מדירה בעיר, הוזעקו למקום כוחות הכיבוי וההצלה וחבלני משטרה. צוותי העירייה הגיעו למקום לסייע לבעלי הבית ולדיירי הרחוב.


צילום: באדיבות דוברות עיריית שדרות.

גם ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לזירה ואמר: "כולנו זוכרים את הירי בצוהרי היום לפני חצי שנה שנותר ללא תגובה של ישראל. עכשיו אני מצפה מראש הממשלה, שר הביטחון והקבינט שלא יכילו את הירי הזה שבנס נגמר ללא נפגעים. תושבי שדרות והעוטף ראויים לחגוג את חול המועד ושביעי של פסח בשמחה ובבטחה כמו כל עם ישראל והתפקיד של הממשלה לדאוג שזה יקרה".

בעקבות ירי טילים על יישובי העוטף מסר יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר: "גם גורשנו משער שכם וגם אכלנו את הדגים המסריחים. כניעה לטרור מזמינה כניעה נוספת וטילים.

ח"כ בן גביר הוסיף: "ירי טילים על ישראל וגם הפעם בנט ששבוי בידי מועצת השורא לא יגיב בעוצמה, אולי במקרה הטוב יפציץ דיונות ריקות. ראש הממשלה גם חילק היום את ירושלים, נכנע לחמאס ופגע במוסד חסינות חברי הכנסת וגם גרם לחמאס להרים ראש ולשגר טילים על ישראל".


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: