‏לפיד תוקף: "סמוטריץ' חושב שהוא הסלקטור של אלוקים ומשתף פעולה עם עודה – הממשלה תחזיק הרבה"

שר החוץ ויו"ר יש עתיד, יאיר לפיד בפתח ישיבת הסיעה:

"המשבר הפוליטי הנוכחי לא קל, אבל הוא מנוהל. אם נעבוד נכון, הממשלה הזו תהיה פה גם בפסח הבא וגם בזה שאחריו. זה לא יהיה פשוט, אבל זה יהיה. זו ממשלה מצויינת, ונעשה הכל כדי לוודא שהיא תמשיך.


הדבר הכי גדול שעשתה הממשלה הזו, הוא להחזיר את הרעיון הגדול של טוב משותף. של אחדות ישראלית. לגרום לימין, שמאל ומרכז לעבוד יחד בשביל אזרחי ישראל ובשביל מדינת ישראל.

הממשלה הזו היא התשובה היחידה לברית הבלתי קדושה, המסוכנת, בין בצלאל סמוטריץ' לאיימן עודה. שני אנשים שעובדים יחד בכנסת בשיתוף פעולה הדוק כדי לגרום לערעור הממשלה והמדינה.

סמוטריץ' חושב שהוא הסלקטור של אלוהים, הוא יחליט לאיזה יהודי מגיע להכנס לבית הכנסת בשבת או בחג, ואיימן שתוקף שוטרים ערבים רק כי הם החליטו להיות חלק מהמאבק נגד האלימות ונגד הטרור.

אנחנו אומרים מפה לפלשתינים: כל מקום שממנו ייצא טרור, יחטוף ויחטוף חזק. מי שישמור על השקט, המדיניות שלנו היא לאפשר לו לצאת לעבוד, לפרנס את משפחתו, לחגוג את הרמדאן בלי הפרעות.

חג הפסח הוא חג היציאה מעבדות לחירות. השחיתות היא עבדות מודרנית. השנאה היא עבדות המכלה את הנשמה. גזענות ואלימות הם עבדות. מכל אלה גאלה אותנו הממשלה הזו, והיא תמשיך לעשות את זה."


יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה לדברי לפיד: "מי שמתכנן להיות ראש ממשלה בקולות איימן עודה, צריך לשבת בשקט ולא לתת הצהרות לפני חג הפסח. הממשלה הזאת הביאה עלינו דם ברחובות, קיטוב ושיסוע, קריסה כלכלית ואת אנשי התנועה האיסלאמית ועכשיו הם בונים על המשותפת- בשביל החלום שלו להיות ראש ממשלה לפיד הורס את ישראל".

ממפלגת הציונות הדתית נמסר בתגובה: ״גם ערב חג הפסח יאיר לפיד ממשיך להפיץ שנאה ופילוג בעם ישראל. השוואת אנשי הציונות הדתית המוסרים נפשם למען המדינה לאיימן עודה ותומכי הטרור היא שפל מוסרי ובלבול ערכי שעוד לא היה כמוהו. אנו נפיל את ממשלת השנאה שלו ושל האחים המוסלמים.ונקים בעזרת השם אחרי פסח ממשלה לאומית ציונית מלאת אהבה ואמונה בעם בתורה ובארץ.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: