המלחמה באוקראינה | הנשיא מבקש תרומות: "אנו זקוקים למשוריינים, מערכות הגנה אוויריות וכלי טיס" • צפו

נשיא אוקראינה פרסם סרטון לפני זמן קצר בו הוא אומר כי "המלחמה רחוקה מלהסתיים ומדובר רק בסיבוב הראשון." לטענתו: "רוסיה לא מתכננת לעצור באוקראינה. מכונת התעמולה של פוטין מכריזה בגלוי שאירופה היא". כדי להמשיך להגן בגבורה על העולם מפני תוקפנות רוסית, אומר הנשיא: "אוקראינה זקוקה לרשימה ספציפית של כלי נשק". צפו בדבריו:

דבריו המלאים: "מומחים שונים אמרו כי אוקראינה לא תחזיק מעמד יותר משבוע אם רוסיה תפלוש. לא רק שהצלחנו לעצור את הצבא הרוסי – דחינו אותם! אבל המלחמה שלנו רחוקה מלהסתיים. זה היה רק הסיבוב הראשון.

פוטין וצבאו משנים את האסטרטגיה שלהם. הם מחזקים את החיילים שלהם כדי להפעיל לחץ עוד יותר על חרקוב וכל דונבאס, כולל מריופול.


רוסיה לא מתכננת לעצור באוקראינה. מכונת התעמולה של פוטין מכריזה בגלוי שאירופה היא "המטרה ההגיונית הבאה" אחרי אוקראינה. אז או שהמערב יעזור לאוקראינה לעצור את פוטין עכשיו, או שפוטין ימשיך להרחיב את האימפריה הרוסית שלו, ויהרוג אלפי נשים וילדים. הוא כבר עשה זאת במריופול, חרקוב, בוצ'ה וערים אחרות באוקראינה.

כדי להמשיך להגן בגבורה על העולם מפני תוקפנות רוסית, אוקראינה זקוקה לרשימה ספציפית של כלי נשק. אני פונה לאזרחי העולם לעזור להעביר לממשלות שלכם, לממשלות הנשיאותיות ולמנהיגי מדינותיכם את הצרכים האמיתיים של אוקראינה שיעזרו לעצור את המלחמה.

אנו זקוקים בדחיפות לתותחים כבדים, כלי רכב משוריינים כבדים, מערכות הגנה אוויריות וכלי טיס:

– מתקני ארטילריה (קליבר 155 מ"מ) ותחמושת.

– פגזי ארטילריה (קליבר 152 מ"מ). עד כמה שניתן.


– משגרי רקטות מרובים: "ברד", "הוריקן" או M142 HIMARS האמריקאי.

– משוריינים (משוריינים, רכבי חיל רגלים וכו').

– טנקים (T-72, אנלוגים אמריקאים או גרמניים).

– מערכות הגנה אווירית (S-300, "בוק" או מערכות הגנה אוויריות מודרניות מערביות דומות).

– מטוסי קרב.

אנו מבקשים מכל העולם להתאחד ולעזור לנו במאבק נגד התוקפנות האכזרית הזו. תן לאוקראינה נשק עכשיו כדי להביס את הרוע הזה ביחד.‌‌"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: