תגובות

רואי שושן בן 12 נהרג לאחר ש‏טרקטורון התהפך סמוך לקיבוץ אלומות – אביו נפצע בינוני • תיעוד

רואי שושן בן 12 נהרג לאחר ש‏טרקטורון שנהג בו אביו התהפך סמוך לקיבוץ אלומות שבעמק הירדן.

בשעה 15:12 התקבל דיווח על טרקטורון שהתהפך בשטח פתוח סמוך לאלומות במרחב ירדן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח פוריה גבר בן 51 במצב בינוני עם חבלה רב מערכתית וילד בן 12 תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, אך למרבה הצער נקבע מותו בבית חולים.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מהמרכז הרפואי פדה פוריה נמסר כי למרל"ד הגיעו אב בן 51 וילד בן 12 תושבי מוא"ז עמק הירדן. האב במצב בינוני, בהכרה, עם פגיעות גפים. הילד הגיע במצב אנוש תוך כדי החייאה – כל מאמצי הצוות הרפואי להצילו לא צלחו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

המועצה האזורית עמק הירדן משתתפת בצערם הכבד של משפחת שושן ושל היישוב פוריה עילית עם פטירתו של הילד האהוב רואי שושן בן ה-12 בתאונה היום אחר הצהריים. מאז היודע בשורת האיוב, מלווה המועצה בשעות האחרונות את המשפחה והיישוב ומעניקה את כל הסיוע הנדרש.

צילום – באדיבות המשפחה.

הלווייתו של רואי שושן ז"ל תתקיים מחר (ד') בשעה 14.15 בבית העלמין בפוריה עילית.

בשעות הקרובות בבית החינוך דגניה יתכנסו תלמידי כיתתו של רואי ז"ל לצד הוריהם לשיחה עם הצוות החינוכי והטיפולי וביישוב פוריה עילית יתכנסו תושבי היישוב למעגל שיח עם צוות מקצועי מטעם המועצה מאגפי הרווחה והחינוך בליווי פסיכולוג.


דודו של רואי – מאיר, הנמצא כעת בבית החולים "זהו אובדן שלא ניתן להסביר. ילד מדהים שנקטף בגיל 12. כולנו מתקשים להאמין. ילד מקובל, פופולרי מאוד, אהוב מאוד. אחיו של רואי עובד איתי במשרד, הצלחנו להגיע לשטח ולראות את כוחות ההצלה מפנים אותם. האם פשוט שבורה, אסון כזה לפני חג – אי אפשר לתאר. רואי היה בן זקונים יקר ואהוב אחרי 3 אחים – 2 אחים ואחות".

לדברי מאיר – מצבו של האב יציב והוא נמצא כרגע בטיפול נמרץ.

חובשי רפואת חירום רכובים על אופנועי מד"א מורן אבו שקארה ואביעד עמר, סיפרו: "כשהגענו לשטח ראינו טרקטורון הפוך ובסמוך אליו שכבו הפצועים. ילד בן 10 היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה ועם חבלה רב מערכתית קשה מאוד ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי. הפצוע השני שנפצע באורח בינוני טופל במקום ופונה גם הוא לביה"ח".

כונני הצלה יבנאל מספרים: "כשהגענו למקום ראינו טרקטורון הפוך ובסמוך אליו שכבו הפצועים. ילד בן 10 היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה ועם חבלה רב מערכתית קשה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, הוא פונה לבית חולים פוריה תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי. הפצוע השני שנפצע באורח בינוני טופל במקום ופונה גם הוא לבית חולים".


צילום: דוברות הצלה יבנאל.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: