תגובות

בן 47 נפל מגשר בתל אביב – בבית חולים נקבע מותו • תיעוד מהזירה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לפועל בן 47 שנפל מגשר עזריאלי על רכב בכביש 20 בסמוך למחלף השלום.

בשעה 09:19 התקבל דיווח על גבר שנפל מגשר הולכי הרגל שמחבר בין תחנת רכבת השלום לקניון עזריאלי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב תוך כדי ביצוע פעולות החייאה פועל בן 47. למרבה הצער בבית חולים נקבע מותו.


צילום: דוברות מד"א.

נתיב אחד בכביש 20 לדרום נסגר לתנועת כלי רכב ובמקום עומסי תנועה. נסיבות האירוע נבדקות.

חובשי רפואת חירום רכובים על אופנועי מד"א יוסף ששון וכרמל דקל, סיפרו: "מדובר בפועל שככה"נ עבד על הגשר ונפל ממנו לכביש איילון. הוא שכב מחוסר הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במהירות לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

יוסי אקלר חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בפועל שלדברי עוברי אורח נפל מגובה תוך כדי עבודתו על הגשר. בשלב זה מצבו מוגדר אנוש ולאחר הסיוע הראשוני בזירה הוא הועלה לניידת טיפול נמרץ שם מבצעים בו פעולות החייאה".


אבי לוי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "הפועל נפל מהגשר על רכב – צוותי חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה מעניקים סיוע לנהגת הרכב. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי האירוע".


מכביש 20 – צילום: דוברות איחוד הצלה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: