יחידת חמושים תוקם למקרי חירום בעיר בני ברק לזכרו של השוטר אמיר חורי הי"ד

‏בניחום אבלים אצל משפחתו של השוטר אמיר חורי שנרצח בפיגוע המחריד בבני ברק, הודיע מנכ"ל ארגון 'השומרים בני ברק' חיים רוטר למשפחה כי בארגון תוקם יחידת חמושים למקרי חירום, לזכרו של בנם אמיר, שפעל רבות למען תושבי העיר.

יו"ר ארגון השומרים בני ברק הרב חיים רוטר, הגיע הבוקר יחד עם מספר מתנדבים נוספים, לבית משפחת חורי בנוף הגליל – היושבת שבעה על מות בנם, השוטר רס"ב אמיר חורי שנרצח בעת שהגן על תושבי העיר בני ברק בפיגוע המחריד לפני שבוע.


המתנדבים סיפרו לבני המשפחה כי אמיר היה שוטר מוכר לתושבי בני ברק בזכות מעשי החסד הרבים שעשה למען טובת התושבים בכל שעה וללא תנאי. המתנדבים סיפרו על ההיכרות שלהם עם אמיר ממבצעים רבים שביצעו בשיתוף פעולה עם כוחות המשטרה.

יו"ר הארגון הרב חיים רוטר מסר לאחר הביקור: "הגענו בשליחות מאות המתנדבים ואלפי תושבי העיר בני ברק, כדי להודות למשפחת חורי, על השנים הטובות בהן שמר בנם על העיר ועל יומו האחרון בו הגן בגופו ומנע רצח של עוד אזרחים".

"המתנדבים שלנו היו הראשונים לטפל בזירה, חלקם בכובעם ככונני הצלה. הטרגדיה היא קשה, אני שולח תנחומים למשפחות הנרצחים והחלמה מהירה לפצועים".

במהלך ניחום האבלים הודיע יו"ר השומרים לבני משפחת חורי כי הארגון החליט להקים יחידה לזכרו של בנם אמיר ז"ל. היחידה, שתעסוק בעיקר בתגובה לאירועים ביטחוניים, תאגד בתוכה נושאי נשק שייתנו מענה במקרים מסוג זה.

תושבי העיר בעלי רשיונות נשק המעוניינים להצטרף ליחידה החדשה מוזמנים ליצור קשר עם מוקד הארגון במס' ווטסאפ: 053-927-7563צילום: דוברות השומרים.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: