תגובות

שר החוץ והמפכ"ל בשער שכם: ״זו תקופה מתוחה אבל יש לנו משטרה שאפשר לסמוך עליה״ • צפו

שר החוץ ורה"מ החליפי יאיר לפיד, ביקר היום בחפ״ק משטרת ישראל בירושלים ובשער שכם יחד עם סגן השר לבטחון פנים יואב סגלוביץ והאלופה במיל' שרת הכלכלה אורנה ברביבאי ומנכ"ל משרד החוץ אלון אושפיז.

הערכת המצב והסיור נוהלו על ידי מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, ממ"ז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, סממ״ז ירושלים, תת ניצב דני לוי, מפקד מרחב קדם, תת ניצב סמי מרציאנו, מפקד מג"ב ירושלים, תת ניצב מאיר אליהו ומפקד מרחב דוד, ניצב משנה נתי גור.


השר לפיד קיבל סקירה מקיפה על ההערכות, צירי פעילות מרכזיים. החל מהציר המודיעיני – מבצעי ועד ציר כח אדם הכנה מנטלית, תרגול ופריסה.

בנוסף, השר לפיד ובכירי המשטרה ערכו סיור בעיר העתיקה עד שער שכם בנקודה שבה התקיימו אתמול הפרות סדר.

שר החוץ יאיר לפיד: "אני רוצה להגיד לכם כאן משער שכם. כשכולנו נהיה עם המשפחות שלנו בליל הסדר כ 8000 שוטרים יהיו בחוץ שומרים על החיים של אזרחי ישראל. זו תקופה קשה, זו תקופה מתוחה אבל יש לנו משטרה שאפשר לסמוך עליה שתעביר אותנו את התקופה המורכבת הזאת. אני גאה בשוטרים שלנו, באנשי מג"ב, בצה"ל, בכל מי ששומר עלינו בימים המתוחים האלה."

מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי: "כבוד השר, משטרת ישראל נמצאת כעת בשיא היערכותה ופריסתה בשטח לאבטחת אירועי הרמדאן בצל אירועי הטרור. זו היערכות שתימשך שבועות ארוכים.


בימים אלה הציבור נחשף לגבורת השוטרים והלוחמים, גבורה ומקצועיות שתמיד הייתה שם ושאותה אנו מנחילים לכל השוטרים.

ירושלים הוא מחוז מורכב שבו אנו משקיעים את מירב משאבנו למען ביטחון התושבים והמבקרים מכל העדות והדתות.

אני רוצה להודות לך על תרומתך המשמעותית למשטרת ישראל, על התמיכה והגיבוי, ואני בטוח שתהיה שותף פעיל בהמשך הצעדים לחיזוק המשטרה".


קרדיט צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: