תגובות

הליכוד דורש לקדם מייד את החוק לשלילת אזרחות ממחבלים ישראלים

הליכוד דורש לקדם מייד את החוק לשלילת אזרחות ממחבלים ישראלים. ראש הממשלה לשעבר. ראש השב״כ לשעבר: ״לשים סוף לכך שמחבלים אזרחים ישראלים מקבלים כסף מהרשות הפלסטינית״. נתניהו: ״חייבים להחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל. דורש מהממשלה להתעלות מעל כל שיקול פוליטי ולקדם את החוק בשבוע הבא״.

הצהרה משותפת של רה״מ לשעבר נתניהו וח״כ דיכטר.

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו: ״חייבים להחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל. הדרך לעשות זאת זה לפעול ביד קשה מאוד נגד הטרור. הליכוד יקדם את הצעת החוק של ח״כ אבי דיכטר ראש השב״כ לשעבר, לשלול אזרחות ממחבלים שהם אזרחי ישראלים שמקבלים משכורות מהרשות הפלסטינית. זה צעד חשוב מאוד במלחמה בטרור.

אין תירוצים. אנחנו מצפים כאן לא רק משרת הפנים אלא מממשלת ישראל להעביר את החוק הזה, להתעלות מעל כל השיקולים הפוליטיים, מעל השותפות עם רע״מ התנועה האיסלאמית, מעל כל שיקול אחר, להעביר את החוק הזה יחד עם עוד צעדים רבים נוספים שעוד נדבר עליהם״.


מגיש החוק, ראש השב״כ לשעבר, ח״כ אבי דיכטר: ״למעשה מחבל ישראלי הופך להיות פקיד של הרשות הפלסטינית ביום שבו הוא נעצר או נהרג ומשפחתו מקבלת את הפיצוים בדמות משכורת חודשית. לכן החוק הזה אומר שמי שמקבל משכורת מהרשות הפלסטינית, אזרחותו נשללת על ידי שר הפנים, ובמקרה הזה שרת הפנים איילת שקד יכולה לשלול את האזרחות הזו לאלתר.

צריך להעביר את החוק, את החוק שלי לקחת ואימצת אותו ואני מברך אותו, אבל צריך להעביר אותו מהר ועכשיו כדי באמת למנוע את התופעה הזו שמחבלים שהם אזרחים ישראלים מקבלים משכורת מהרשות הפלסטינית וממשיכים לחיות בישראל, מקבלים אחר כך קצבה ממדינת ישראל. זה לא יימשך יותר״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: