תגובות

תיעוד מטורף: צילום ממצלמת הגוף של השוטר עד רגעי החיסול • צפו

גבורת צוות 417 בפיגוע בני ברק, מקבלת הדיווח ועד ניטרול המחבל דרך מצלמת הגוף: החתירה למגע, קבלת הדיווחים בזמן אמת, ניהול הקרב והירי המדויק. צפו:

קטע ערוך ממצלמת הגוף של רס"מ ע' המתעדת את התנועה לעבר הזירה, ההתקלות עם המחבל והניטרול שלו, קרדיט: דוברות המשטרה.

מהלך סיכול המחבל אתמול בבני ברק על ידי שוטרי תחנת בני ברק, תועד כולו משלב קבלת הדיווחים הראשוניים על שמיעת ירי, שיגור הכוחות, וסגירת הכוחות על המחבל והניטרול שלו.

מערכות ההקלטה של מרכז השליטה המחוזי, ומצלמות הגוף של השוטרים, תיעדו את מהירות התגובה של הכוחות משלב קבלת הדיווח של החשודים ועד לנטרול המחבל.


בשעה 19:57 החלו להגיע למוקד 100 של משטרת מחוז תל אביב קריאות אזרחים על אדם היורה מנשק ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק.

ב-19:58 מועבר דיווח לכלל הניידות והאופנועים של מרחב דן, והכוחות מתחילים לנוע לעבר רחוב ז'בוטינסקי.

צוות סייר-אופנוען 417 עם הלוחם רס"מ אמיר ח'ורי הנוהג באופנוע ורס"מ ע' מקבל את הדיווח כשהם ברחוב המרגנית ברמת גן בסיור ביטחון שוטף, ומתחיל לצמצם טווחים לכיוון רחוב ז'בוטינסקי.

20:01 צוות 417 מגיע לז'בוטינסקי 22 בני ברק ומדווח שהוא שומע ירי מתוך השכונה ומתחיל להתקדם לכיוון הירי, תוך קבלת הכוונה ממרכז השליטה המחוזי ומאזרחים ברחוב.

20:02 הצוות מגיע לרחוב הרצל 63, נתקל במחבל שפותח באש על הצוות, פוצע אנושות את רס"מ ח'ורי, רס"מ ע' פורק מהאופנוע ובירי מדוייק וממוקד מאקדחו מחסל את המחבל.תגובות לכתבה:

  1. מוזר ומעניין הסרט

    זה מוזר שאותו שוטר נהרג מירי המחבל כהוא נראה בצילום כשהוא הולך לצד הבניין ונראה עומד רגיל . מה גם שהשוטר השני ירה 14 כדורים לכיוון המחבל . יש מצב שהשוטר נפגע מהירי של השוטר השני . כי לא נראה בסרט שהמחבל בכלל הספיק להשיב אש לכיוון השוטרים שקודם יירו ורק אחר כך שאלו שאלות ….

כתיבת תגובה: