תיעוד: האו"ם ממשיך לסייע לפורעי חוק

משאיות סיוע לפורעי חוק: למרות הפניות, באו"ם ממשיכים לסייע לתושבי המאחזים הבדואים הלא חוקיים, ולהעביר להם אספקה ומזון לעדרי הצאן. בפורום עוטף ירושלים הגיבו "לא יתכן שהאו"ם יתערב ברגל גסה בריבונות ישראל".

תיעוד טרי: משאיות האו"ם ממשיכות לספק סיוע לתושבי המאחזים הבדואים הבלתי חוקיים, בהמשך לאספקה הניתנת לתושבי חאן אל אחמר. בכך מסייע האו"ם לפורעי חוק ומפר ברגל גסה את ריבונות ישראל.

מדובר במשאיות המגיעות באופן קבוע לאזור, ומעבירות לתושבי המאחזים הלא חוקיים מזון ואספקה עבור עדרי הצאן שלהם. באמצעות סיוע זה משתלטים תושבי המאחזים על אדמות מדינת ישראל, תוך שימוש בעדי צאן ובמרעה באופן לא מבוקר ובלתי חוקי.


המשאיות תועדו אמש (ג') ע"י סייר השטח של פורום עוטף ירושלים סמוך לישוב כוכב השחר בבנימין. אך לפני ימים ספורים שלח הפורום פניה לשגריר ישראל באו"ם גלעד ארגן בבקשה לפעול לעצירת הסיוע המדובר, המוביל להשתלטות בדואית על אדמות מדינה באזור האסטרטגי של כביש 1.

"למרות פניות שלנו לאו"ם בדרישה לעצור את הסיוע לתושבי המאחז המשתלטים על אדמות לא להם, שבו משאיות האו"ם לשטח והעבירו להם אספקה נוספת. בשבוע בו מדינת ישראל מתמודדת עם פיגועי טרור רבים והולכים, בוחר האו"ם לסייע לאלו שמפרים את ריבונות ישראל. חייבים לעצור את המחדל", אמרו בפורום.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: