תגובות

אחרי שביזה והתנצל: נעצר הערבי שהעלה לטיקטוק סרטון בו הוא עוקר מזוזה ומנסה לשרוף אותה

אחרי פרסום בחדשות כל העולם: המשטרה פתחה בחקירה בעקבות הסרטון שהופץ ברשת הטיקטוק ובו נראה ערבי עוקר מזוזה ממקומה ומנסה להצית את הקלף שבתוכה.

פעולות חקירה שבוצעו הביאו את המשטרה להתחקות אחר החשוד פלסטיני בשנות ה20 לחייו תושב הכפר בידיה שבשומרון.


והלילה, כוחות המשטרה יחד עם כוחות צה"ל מחטמ"ר אפריים עצרו את החשוד בביתו. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד ביצע את המעשה בזמן שעבד באחד מערי המרכז
הוא נחקר ובהמשך יובא לדיון בעיניינו בבימ"ש צבאי.

הסרטון שהופץ ברשתות החברתיות.

כזכור, בתיעודים נוספים שפרסמנו, הערבי תיעד את עצמו מתעלל ביונה ולאחר מכן פנה לחדשות כל העולם שנסיר את התיעודים ואף פרסם סרטון התנצלות. צפו:

ח"כ איתמר בן גביר פנה מיד לאחר פרסום הסרטון המזעזע ליועמ"ש והתלונן על ביזוי הדת של המחבל במעשהו ודרש לפתוח בחקירה ולמצות עימו את הדין.

בין היתר ציין ח"כ בן גביר במכתבו ליועמ"ש: "מדובר בביזוי קודשי ישראל, פגיעה ברגשות הדת ושלום הציבור. אין לי ספק שאם היה מדובר במקרה הפוך חלילה שבו יהודי היה משחית קוראן, המשטרה הייתה נותנת הוראה חד משמעית לחקור, לעצור ולהביא לדין את מבצע המעשה וכך אני מצפה לנהוג במקרה זה".

בעקבות מעצר החשוד מסר יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר: "מצפה מהמשטרה לא לשחרר את היצור הנאלח שפגע בקודשי ישראל אחרי חקירה קצרה, אלא להעמידו לדין תוך בקשה למעצר עד תום ההליכים. כולם זוכרים את טטיאנה סוסקין שישבה במשך שנתיים בכלא על הפצת כרוז פוגעני וגם במקרה זה, אין להקל בעונשו".תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: