תגובות

במהלך מפגש מרגש: חבר המועצת וגיסו של מרן שר התורה הודה לשוטרים שאבטחו את מסע ההלוויה

עשרות השוטרים שאבטחו את מיטתו של מרן שר התורה במהלך מסע ההלוויה נפגשו היום עם גיסו הגאון רבי יצחק זילברשטיין שהודה להם נרגשות. במהלך המפגש הוא סיפר להם על גדלותו, תורתו וקדושתו של מרן זיע"א.


מפגש מרגש עד דמעות נערך היום בין עשרות השוטרים שאבטחו את רכב מיטתו של רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצוק"ל במהלך מסע ההלוויה שנערכה ביום ראשון האחרון בעיר בני ברק לבין גיסו הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א – חבר מועצת גדולי התורה.המפגש המיוחד נערך בבית מדרשו של הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א כאשר מי שתיווך ויזם את הפגישה המרגשת היה הרב ארז סבג רב מג"ב מרכז. במהלך המפגש סיפר הגאון רבי יצחק זילברשטיין לעשרות השוטרים על גדלותו, תורתו וקדושתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי ועל הזכות הגדולה שנפלה בחלקם לאבטח את רכב מיטתו במהלך מסע הלווית הענק.


במפגש המרגש הודה הגאון רבי יצחק זילברשטיין לשוטרים אשר משקיעים מכוחותיהם למען שמירה על הציבור במהלך היום יום ועל הסדר המופתי שהם דאגו שיישמר במהלך ההלוויה, דבר שהגדיל עד למאוד את כבוד התורה שהגיע למרן שר התורה זיע"א בדרכו האחרונה.


רב המשטרה הרב רמי רחמים ברכיהו שהשתתף אף הוא במפגש המרגש שוחח דקות ארוכות עם הגאון רבי יצחק זילברשטיין על חובתם של השוטרים לשמור על הסדר ועל הממשק בינם לבין המגזר החרדי. בסיום המפגש אמר הגאון רבי יצחק זילברשטיין לשוטרים: "תתפללו לפני הקדוש ברוך הוא שלא תצא תקלה תחת ידכם ובעזרת השם תזכו לסייעתא דשמיא מופלגת".


השוטרים יצאו מן המפגש מחוזקים ומרוגשים לאחר שהם זכו לדאוג על הסדר בהלוויית מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי זצוק"ל ואף זכו להיות מאלה שליוו את מיטתו בדרכו האחרונה למנוחת עולמים בבית החיים "שומרי שבת" בעיר בני ברק בסמוך לקברה של רעייתו הרבנית הצדקנית מרת בת שבע אסתר ע"ה.

(קרדיט צילום: ישי ירושלמי)אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: