תגובות

מאות אזרחים מפגינים מול ביתה של שרת הפנים איילת שקד: "איילת מקופלת – מחלישה את ישראל!"

מאות אזרחים, בהובלת החזית לשחרור דרום תל אביב ותנועת אם תרצו, התאספו הערב מול ביתה של שרת הפנים איילת שקד במחאה על מדיניות השערים הפתוחים ובדרישה להגביל את הכניסה לישראל לזכאי חוק השבות.

המפגינים חילקו מאות חטיפי מקופלת לעוברים ושבים תושבי השכונה.


כזכור, שרת הפנים שקד הכריזה על שינוי משמעותי במדיניות קליטת הפליטים מאוקראינה ואמרה כי "כל מי שיש לו קרובי משפחה בישראל יוכל להיכנס לארץ – ויוחרג ממכסת קליטת הפליטים".

שפי פז אמרה: "יש לנו רק מדינה אחת שכולם לוטשים אליה עיניים חומדות. מחובתנו לשמור עליה כמדינת מקלט לעם היהודי. אנחנו קוראים לממשלה בכלל ולאיילת שקד שרת הפנים בפרט, לעצור את ההפקרות. אזרחי אוקראינה שחצו את הגבול יכולים למצוא מקלט בכל מדינות האיחוד האירופי. אנחנו נקלוט את זכאי חוק השבות"

מתן פלג יו"ר תנועת אם תרצו: "התקפלותה של איילת שקד בפני גורמים פוסט ציוניים בממשלה מפקירה מאות אלפי יהודים שנמצאים בסכנת חיים באוקראינה. במקום לרכז מאמץ ולהציל אותם הממשלה פותחת על חשבונם את השערים לפליטים לא יהודים בניגוד גמור לרעיון הציוני וסיבת קיומה של מדינת ישראל. איילת שקד חייבת להפסיק להתקפל!"

קרדיט: דוברות אם תרצו.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר השתתף הערב בהפגנת ארגוני הימין מול בית השרה שקד בעיר רעננה ומסר: "השרה שקד היא הבסיס של הממשלה, אבל אין לה חוט שידרה, בכל צומת דרכים היא מתקפלת; כך בדרום כשהבטיחה לפני הבחירות לתושבים הבטחות שלא קיימה, כך בצפון והיום מול הפליטים. שערי תשובה לא ננעלו, איילת עדין לא מאוחר, לממשלה לא איכפת מההשלכות לאישור כניסתם של עשרות אלפי פליטים שעלולים להשתקע ולפגוע בצביון היהודי של מדינת ישראל. איילת את יודעת את זה וגם יודעת שבאירופה יש מקום לכולם, בישראל הקטנה, אין".

ח"כ בן גביר הוסיף: "אם המדינה תיישם כמדיניות אישור לפליטים, דרום תל אביב תתפשט לאיזורים נוספים והמדינה לא תוכל לטפל בהם. קורא לאיילת להפסיק עם כאבי הבטן ולבחור צד".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: