תגובות

חילופי ירי סמוך לשכם: מחבל בן 17 בשם "נאדר היית'ם ראיין" חוסל במהלך מעצר מבוקש

בבית חולים רפידיא שבשכם מדווחים על מחבל בן 17 שחוסל מירי כוח של צה"ל שביצע פעילות במחנה הפליטים בלאטה. מבית החולים נמסר כי המחבל שחוסל הוא "נאדר היית'ם ראיין".

צילום מבית החולים.

לפי הדיווחים, הכוח נכנס לבצע מעצר של מבוקש במחנה הפליטים בלאטה ונתקל בהתנגדות של ירי על ידי המחבל – הלוחמים ביצעו ירי מדוייק וחיסלו אותו.


בנוסף למחבל שחוסל, כוחות מיוחדים עצרו את המבוקש הבכיר ביותר במחנה בלאטה – מוחמד ערפאת:

מחקירת האירוע עולה כי בפעילות של מסתערבי מג"ב איו"ש במחנה הפליטים בלאטה נעצר מבוקש ונתפס ברשותו רובה. בעת יציאת הכוחות ממחנה הפליטים החלו הפרות סדר אלימות ובמסגרתן נוטרל מחבל שירה לעבר כוחותינו.


מדובר משמר הגבול נמסר: "הלילה, פעלו כוחות מסתערבי מג"ב וצה"ל על פי הכוונת השב"כ למעצר מבוקש בפעילות טרור במחנה הפליטים בלאטה באזור שכם. הכוחות הגיעו אל בית המבוקש ועצרו אותו יחד עם רובה מסוג M-16 שהיה ברשותו.

בעת יציאת הכוחות ממחנה הפליטים החלו הפרות סדר אלימות שכללו השלכת מטענים וזריקת אבנים וחפצים שונים לעבר הלוחמים שהגיבו באמצעים לפיזור הפגנות וירי רוגר.

במהלך הפעילות הגיח קטנוע ובו 2 מחבלים, אחד מהמחבלים ירד מהקטנוע וביצע ירי באמצעות אקדח לעבר מסתערבי מג"ב שהגיבו מיד בירי וניטרלו את המחבל.

המבוקש הועבר לשירות הביטחון הכללי, המשימה הושלמה בהצלחה. לכוחותינו שלום."

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

מועדות ההתנגדות נמסר: "אנו אבלים על הנער השהיד "נאדר הית'ם רעאן" שנהרג הבוקר, יום שלישי, במהלך הסתערות האויב הציוני על מחנה הפליטים בלאטה, מזרחית לשכם, בפשע ציוני חדש.

פשע הוצאתו להורג של הנער רעאן מתווסף לפשעי האויב הציוני נגד עמנו הפלסטיני המבטא את פניה הפושעות של הישות הציונית העבריינית.

פשעי האויב הציוני לא ישברו את רצון עמנו להילחם ולהתנגד, ולא ישפיעו על נחישותם.

אנו קוראים להסלמה של פעולת ההתנגדות על כל צורותיה מול האויב הציוני בכל מוקדי החיכוך בגדה המערבית המרדנית כדי להרתיע את האויב ולבלום את תוקפנותו המתגברת.‌‌"


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: