תגובות

תיעוד ממצלמת אבטחה: ‏אוטובוס איבד שליטה ונכנס בחנות בגדים בת"א – 4 נפצעו קל

בשעה 13:17 התקבל דיווח על אוטובוס שפגע בחנות בגדים בבניין כל בו שלום ברחוב אחד העם בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב גבר בן 61, נוסע מהאוטובוס שנפגע באורח קל. 3 פצועים קל נוספים, בהם נוסעת מהאוטובוס, אישה שהייתה בחנות ועובר אורח טופלו במקום התאונה ולא נזקקו לפינוי לבית חולים. נזק נגרם לחנות.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

שוטרים ובוחני תנועה במקום ונסיבות התאונה נבדקות.


צילום: דוברות מד"א.

החובשים של מד"א איתן גברא ויששכר וייס סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את האוטובוס שהתנגש בחנות והמולה רבה שהייתה במקום. מיד התחלנו לסרוק את האזור על מנת לאתר את הפצועים, להעריך את חומרת פציעתם ולוודא שאין פצועים לכודים. איתרנו 4 פצועים, שממש במזל נפגעו באורח קל בלבד וסבלו מחבלות קלות. גבר בן 61 שהיה באוטובוס בזמן התאונה פונה לבית החולים ואישה שהייתה איתו טופלה בשטח ולא נזקקה לפינוי. אישה שהייתה בחנות בזמן התאונה וגבר שהלך ברחוב והיה עד לאירוע היו נסערים טופלו ע"י צוותים שלנו במקום."


צילום: איחוד הצלה סניף תל אביב.

ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית אמרו בתגובה: "יש לחקור באופן מיידי את הסיבות והמגמות שגורמות לאוטובוסים להיות הכלי תחבורה המסוכן ביותר בכביש. הגיע הזמן שהגורמים הרלוונטים יכנסו לעובי הקורה בכל הקשור לשעות הנהיגה, כשירות הנהגים ובטיחות האוטובוסים. נהגי האוטובוסים לא מקבלים את ההכשרות התקופתיות המגיעות להם ובשל כך אנו רואים תאונות נוראיות מעין אלה. הכתובת על התאונה הזו הייתה על הקיר. חייבים לעצור את כדור השלג הזה בטרם יהיה מאוחר מידי".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: