תגובות

חשד לפגע וברח באשדוד: רוכב אופניים בן 35 נפגע מרכב – מצבו בינוני

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לרוכב אופניים חשמליים בן 35 שנפגע מרכב שנמלט בתאונה ברחוב יוספטל באשדוד.

בשעה 20:26 התקבל דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפצע מרכב במהלך רכיבה ברחוב יוספטל באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלת ראש.


בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירה ובסריקות לאיתור הנהג הפוגע.

מנחם אייכלר חובש איחוד הצלה מסר: "בסיוע חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו לו סיוע ראשוני לאחר שנפגע בתאונה עם מעורבות רכב פרטי, הוא פונה למרכז הרפואי אסותא כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

צילום: משה פולבש מד״א.

כונן מד״א הצלה-דרום אליעזר שטיסל שהגיע לזירה כשהוא רכוב על אופנוע מד״א סיפר: "הגעתי לזירת התאונה והבחנתי בגבר כבן 35 שסובל מחבלות בראש ובגפיים מוטל על הכביש לאחר שנפגע מרכב בעת שרכב על אופניים חשמליות, בסיוע חובשים נוספים של מד"א הצלה-דרום ופארמדיקים של מגן דוד אדום, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום להמשך טיפול במרכז הרפואי אסותא בעיר כשהוא במצב בינוני."


צילום: דוברות ארגון הצלה.

חובש הצלה ברוך הרשקוביץ סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי רוכב אופניים חשמליים, גבר כבן 30, כשהוא שוכב על הכביש וסובל מחבלת ראש לאחר שככל הנראה נפגע מרכב. יחד עם פראמדיקים וחובשים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים אסותא בעיר."


צילום: ברוך הרשקוביץ, תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: