הקטל בדרכים: הרוג ופצוע בינוני בתאונה בכביש 71

בשעה 06:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב גלבוע, על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב, בכביש 71 סמוך לכפר יחזקאל. חובשים ופראמדיקים של מד"א, קובעים את מותו של גבר בשנות השלושים לאחר שנלכד ברכב, ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח העמק, גבר כבן 34, במצב בינוני, עם חבלה בבטן.מכבאות והצלה נמסר: הבוקר הוזנקו לוחמי האש לתאונת דרכים בין שני כלי רכב עם חשש ללכודים בכביש 71 בין כפר יחזקאל לבית שאן. למקום הגיעו שלושה צוותי כיבוי בפיקוד של מפקד המשמרת רב רשף מיכאל גולדנברג שהבחין כי ברכב נמצאים שני בני אדם לכודים. הצוותים החלו בפעולות חילוץ מורכבות בעזרת כלים הידראוליים שבסופם חולץ אדם בהכרה שהועבר לטיפול הצוותים הרפואיים ואדם נוסף הרוג.


מפקד המשמרת רב רשף מיכאל גולדנברג סיכם את הארוע:

(צילום: כבאות והצלה מחוז צפון).פאראמדיק מד"א בוריס פולקוב וחובש בכיר במד"א גואל נאמן, סיפרו: "מדובר בתאונה חזיתית קשה, ירד גשם חזק וראינו, שני כלי רכב מעוכים, באחד מהרכבים נלכד גבר בשנות השלושים , הוא היה מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא נשימה וללא דופק ולאחר שהוא חולץ, נאלצנו לקבוע את מותו.

חובש בכיר במד"א אמנון עבאדי ופאראמדיק מד"א יוסי חודינטיוב, סיפרו: מהרכב השני חולץ גבר כבן 30 בהכרה מלאה הוא סבל מחבלה בבטן, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א),תגובות לכתבה:

  1. יוסף

    שכחתם מהמושג לטשטש מספר רכב בתמונות?!,

כתיבת תגובה: