תקפו ונמלטו: בני מיעוטים תקפו ופצעו יהודים עם כלי ברזל בפתח תקווה – וניפצו את שמשות הרכב

ערבים תקפו הבוקר (ד') שני יהודים בכניסה לפתח תקווה, בעת שנסעו ברכבם. התוקפים קיללו את הנהג וחברו, ירקו לעברם, ניפצו את חלונות הרכב בכלי ברזל גדול ואז נמלטו מזירת התקיפה. היהודים נפצעו ופונו לטיפול בבית החולים בילינסון. עו"ד חיים בלייכר מחוננו "צריך להשיב מלחמה נגד הטרור, למצות את הדין עם התוקפים ברף המקסימאלי האפשרי". צפו:

שני בני מיעוטים תקפו הבוקר (ד') נהג יהודי וחברו בעת שנסעו בכביש הכניסה לעיר פתח תקווה. בן המיעוטים המבוגר סטר לנהג היהודי, ירק עליו, קילל אותו ועוד. לאחר מכן בן מיעוטים צעיר יותר ניפץ באמצעות כלי ברזל גדול את חלונות רכבו של היהודי, ופצע את הנהג היהודי ואת חברו. התוקפים נמלטו מהזירה, ואילו היהודים הפצועים פונו לבית החולים בילינסון.


התקיפה אירעה באזור השעה רבע לתשע בבוקר, בעת שי', קבלן מיזוג אויר בעל חזות יהודית דתית, נסע עם שותפו לעבודה בדרך לביצוע פרויקט בפתח תקווה. בכביש 471 הפונה לרחוב זרובבל עקף אותם לפתע רכב בעל נוסעים ערבים ו'חתך' אותם.

הנהג י' תיאר את התקיפה "פתאום יורד ממושב הנוסע ערבי מבוגר, ניגש לחלון שלי ודרך החלון ירק לי בפנים ונתן לי סטירה. לאחר מכן קילל בערבית. נ' ואני חשבנו שזהו, היה ונגמר, אבל לא.

נהג הרכב, ערבי צעיר יותר, יצא והוציא כלי ברזל ענקי – נראה כמו פטיש 10 קילו או מעדר, והתחיל לנפץ את כל הזכוכיות של הרכב שלי. יש לנו חתכים מהזכוכיות בכל הגוף, לנ' היה הבזק, הוא לא זוכר כלום, הוא לא יודע אם נפגע בראש מהברזל או רק מהזכוכיות. זה היה על כלום, הם ניסו לעקוף אותנו ולא הצליחו", סיפר י'.

לדבריו, כשניסה להזמין משטרה נמלטו התוקפים מהמקום, אולם השוטרים הצליחו לתפוס אותם. י' ושותפו לעבודה פונו באמבולנס לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, כשהם סובלים מחתכים ונזקקים לבירור רפואי. שמשות רכבו של י' נופצו, ורכבו נלקח לתחנת המשטרה בעיר.


עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המסייע למותקפים מסר "נגע הטרור האיסלמסטי פושה בכל ערי ישראל. הטרוריסטים מרימים ראש ומחפשים הזדמנויות בכל מקום לתקוף יהודים. אין ברירה אלא להשיב מלחמה כנגד הטרור שאורב לנו בכל פינה. רשויות האכיפה והחוק חייבות להתגייס ולמצות את הדין עם התוקפים ברף המקסימאלי האפשרי. אנו נעשה מאמץ ללוות את התיק בדרישה שהטרוריסטים הללו לא ישוחררו ויישארו במעצר לאורך שנים רבות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: