רגע לפני שבת: כוחות רבים הגיעו לישיבת חומש בכדי לבצע הרס

אכזריות ואטימות שנעדרת לחלוטין כלפי האויב, דוקא כפרס לטרור כן!

כעת כוחות רבים הגיעו לישיבת חומש בכדי לבצע הרס. כחודשיים לאחר רצח תלמיד הישיבה יהודה דימנטמן הי"ד, ממשלת ישראל שולחת את כוחות הביטחון למבצע הרס דחוף רגעים לפני שבת.


לפני כיומיים התבצעו מעצרים נרחבים לאברכי ובוגרי הישיבה אשר התבררו כמעצרי ראווה פוליטיים. כידוע, כלל העצורים מחומש שוחררו אתמול למעצר בית קצר לאחר שכולם הובאו בפני שופט שדחה את בקשת המשטרה להארכת מעצרם ל10 ימים!

לאחר היוודע דבר המעצר של הבחורים, החל גל תמיכה גדול בישיבת חומש שהגיע לכדי מהומה בכנסת סביב הנושא, ביקור תמיכה של הרב שמואל אליהו, צעדה של למעלה מאלף בחורי ישיבה בראשות הרב יהושע שפירא והרב מרדכי דימנטמן אביו של יהודה הי"ד.

כמו כן אמש גם הרב דב ליאור הגיע לחומש והביע תמיכה באנשי הישיבה ובעצורים.

ישיבת חומש: "לאחר הקריסה של תפירת ה"אלימות" של אברכי חומש בבית המשפט ובעקבות התמיכה הציבורית הרחבה לה זכינו בשבוע האחרון, החליטה ממשלת ישראל לנקום באברכי הישיבה ולשלוח כוחות, שעות לפני שבת, להרוס שוב את בתיהם שנבנו לאחר הריסתם בעקבות הרצח של חברם. האברכים ישבתו בשמחה גדולה בשבת ביחד עם הבחורים באוהלים וברכבים, כי את העצמה הזו לא ניתן לגדוע! אנחנו כאן כדי להשאר ולצמוח. הכוחות הרעים שמנסים לפגוע בנו שוב ושוב, יחלפו מהעולם מהר מאד בע"ה."

יו״ר ש״ס אריה דרעי בטוויטר: ״התחלנו את הבוקר עם ביזוי ספר התורה וחילול הכותל ע״י הח״כ הרפורמי הפרובוקטור, וכעת, רגע לפני שבת, שולחים כוחות צבא לישיבת חומש כדי להרוס בתים עם ילדים ולהחריב להם את השבת. ממשלה ללא לב, ללא נשמה וללא זיק של יהדות, אין לה זכות קיום״.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: