תגובות

מרגש! הכלה בכתה אחרי שהאולם שמחות עלה באש – לוחמי האש הבטיחו לקיים את האירוע כמתוכנן

מעט אחרי השעה 17:40 התקבל דיווח במרכז השליטה המחוזי על שריפה באולם אירועים לה בל שברחוב האומן 9 באיזור התעשיה תלפיות בירושלים.


כוחות כבאות והצלה שהוזנקו למקום מצאו שריפה מפותחת בחלקו העליון של בבניין "היהלום שבכתר". לוחמי האש החלו מיד בפעולות כיבוי ובמקביל החלו לתור אחר לכודים.

לוחמי האש חילצו לכוד במצב בינוני ומסרו אותו לגורמי רפואה להמשך טיפול. במקום פעלו אחד עשר צוותים.


לאחר שחילצו את הלכוד והשיגו שליטה בשריפה גילו לוחמי האש מתחנת הבירה בירושלים כי במקום מתוכננות היו להתקיים הערב לא אחת אלא שתי חתונות.

כדי לא לשבש את התכניות החגיגיות, התגייסו לוחמי האש לטובת הזוגות הנישאים הערב. 30 לוחמים עמלים בשעה זו וגורפים את המים רבים באמצעות מגבים.

טפסר מנה אלי אדרי, מפקד תחנת הבירה המפקד על פעולות האירוע סיפר כי: "בזמן שפעלו לכיבוי האש ראיתי כלה יושבת למרגלות הבניין ובוכה. הבטחתי לה שנעשה הכל על מנת שהאירוע יתקיים כמתוכנן. מרגע כיבוי האש התחלנו בפעולות מהירות לפינוי המים, החזרנו את כל מערכות הבניין לפעולה וכעת האורחים כבר עושים דרכם פנימה. עוד תהיה כאן שמחה גדולה הלילה".

קרדיט צילום: כבאות והצלה ירושלים.

בשריפה נפצע גבר כבן 40 במצב בינוני ו-3 קל משאיפת עשן. דניאל אילין חובש איחוד הצלה מסר: "צוותי כיבוי חילצו מאחד המשרדים גבר כבן 40 במצב בינוני. הענקנו לו סיוע ראשוני לאחר ששאף עשן ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי הדסה עין כרם. כמו כן הענקנו סיוע לשלושה נפגעים קל שסבלו מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: