תגובות

פיגוע נוסף בחיזמא: יהודי בן 68 נדקר בצוואר בכפר ופונה במצב בינוני • צפו

פיגוע דקירה נוסף: יהודי בן 68 נפצע מדקירה בצוואר כשעצר לקנות סיגריות בחיזמא, הוא הגיע למחסום לבקש טיפול רפואי – אמבולנס מד"א פינה אותו לשערי צדק במצב בינוני ויציב.

מדובר מד"א נמסר כי "בשעה 08:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על גבר שנפצע כשהותקף בחיזמה, והגיעה עצמאית למחסום. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק, גבר כבן 40 במצב בינוני יציב, עם פציעה חודרת."


גורמי הבטחון קבעו: הרקע לדקירת היהודי בכפר חיזמא הוא לאומני – הפגנה תתקיים באיזור.

יהונתן בר חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני סיפר: "מדובר בגבר שהגיע למחסום חיזמא ולדבריו הוא נדקר בתוך הכפר. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שערי צדק בירושלים כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

מדובר צה"ל נמסר: "מתחקור ראשוני של האירוע מסתמן כי האירוע הינו על רקע לאומני. האזרח נכנס לחנות בכפר ונדקר, בהמשך הגיע למחסום עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון, קיבל טיפול ראשוני במקום ופונה לקבלת המשך טיפול רפואי בבית החולים. כוחות צה״ל ממשיכים במצוד אחר המפגע."

כזכור, גורמי הבטחון קבעו הלילה כי הרקע לדקירת היהודי בכפר חיזמא אתמול הוא לאומני ומדובר בפיגוע.

מדובר מד"א נמסר אתמול כי "בשעה 17:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על גבר שנפצע כשהותקף בחיזמה, והובא לכיכר הסמוכה לכפר בליווי כוח רפואי של צה"ל. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק, גבר כבן 48 במצב בינוני יציב, עם פציעה חודרת."


כוחותינו נכנסו לחיזמא להוציא מצלמות אבטחה.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "במדיניות הממשלה הנוכחית, פגיעה ביהודים לא נחשבת למשהו שיש למגר ולהילחם בו. כשמפנים את המוטיבציה למאבק ביהודים ומתיישבים, שוכחים מי הוא האוייב האמיתי ומאבדים את צדקת הדרך כדי להילחם בו".

מדובר צה"ל נמסר: "אתמול בשעות אחר הצהריים, הגיע אזרח ישראלי למחסום חיזמא שבמרחב החטיבה המרחבית "בנימין", עם פצעים בפלג גופו העליון וטען כי נדקר בעת ששהה בכפר חיזמא. האזרח פונה על ידי מד"א לטיפול רפואי בבית החולים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי האזרח נכנס לחנות בכפר, הותקף מאחור ונדקר בפלג גופו העליון וזאת כפי שמסתמן על רקע לאומני.
כוחות צה״ל מנהלים מצוד אחר החשוד.

בנוסף, התקבל דיווח לפני זמן קצר על גבר נוסף שהגיע עם פצעי דקירה למחסום, האזרח פונה לבית החולים ופרטי האירוע בבדיקה. כוחות צה״ל מבצעים סריקות במרחב."


(צילום: חדשות כל העולם).

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: