"לא לשבור חלונות": כך בלשים עצרו חוליית גנבי רכב מהנגב • צפו

אישום – בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו שישה נאשמים מאזור הנגב שביצעו גניבות רכב באזור המרכז והדרום באופן שיטתי תוך שימוש והסתייעות ברכבים מובילים וציוד ייעודי לכך. צפו במעצר:

רגעי המעצר, קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

במהלך השבועות האחרונים התנהלה חקירה ביחידה המרכזית של מג"ב בדרום יחד עם צס"מ מחוז דרום נגד חוליית גנבים אשר פעלה באזור המרכז והדרום שבכוונתם להעביר את הרכבים אל תוך שטחי יהודה ושומרון ולהביא למכירתם תוך שימוש במחשבי רכב, כלי פריצה, סריקות מיקום ועוד.

אתמול הוגשו על ידי לשכת התביעות לכיש של משטרת ישראל כתבי אישום נגד שישה נאשמים.


חקירה מאומצת ומורכבת של בלשי היחידה המרכזית של מג״ב דרום הביאה לגילוי וחשיפתם של הנאשמים שעל פי כתב האישום נראה כי בחרו את הרכבים בקפדנות, דאגו לשינוי לוחיות הזיהוי וגרמו לנזק רב.

כפי שעולה מכתב האישום, החשודים נהגו לפרוץ לרכבים תוך שהם מנפצים את החלון, מחבלים במערכת ההתנעה ומתחברים באמצעות מחשב להתנעת הרכב.

בלשי מג"ב זיהו את החשודים בתאריך 10.02.22 מבצעים גניבה של רכב וביציאה מהעיר ביצעו מעצר "על חם" של הרכב הגנוב יחד עם רכב נוסף ששימש את החשודים לביצוע הגניבה.

הנאשמים, בשנות ה-20 לחייהם, תושבי הפזורה הבדואית בדרום, הועברו יחד עם הממצאים לחקירה במשמר הגבול שבסיומה הוגש נגדם היום כתב אישום באמצעות מחלקת התביעות של המשטרה בלכיש בבית המשפט השלום באשקלון.

בין סעיפי החוק בהם החשודים מואשמים הינם קשירת קשר לעשות פשע, גניבת רכב, החזקת כלי פריצה לרכב, חבלה במזיד לרכב, זיוף סימני זיהוי של רכב ועוד.הרכבים שנגנבו, קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: