תגובות

צפו: מאות יהודים הפגינו בשמעון הצדיק נגד הפקרות בטחון התושבים וקראו "דם יהודי אינו הפקר"

מאות יהודים הפגינו בשכונת שמעון הצדיק נגד הפקרות בטחון התושבים. המשטרה הגבילה את מספר המפגינים. ח"כ בן גביר: "הגיבור האמיתי הוא טל יושביוב ואשתו רעות וילדיהם".

מאות יהודים הפגינו בשכונת שמעון הצדיק בקריאה נגד ההפקרות הבטחונית ובמחאה על החלטת בג"ץ שמפלה יהודים ובזכות הקניין שלהם. המפגינים הניפו שלטים נגד הממשלה ובגנות בית המשפט העליון: "מוות למחבלים" – דם יהודי אינו הפקר" ו"ממשלת עבאס מממנת את חמאס".


סגן ראש העיר אריה קינג הודה על שהותו של ח"כ בן גביר בשכונה: "בן גביר הגיע לבקשת התושבים, שכל מה שהם ביקשו מהמשטרה זה שני שוטרים שישהו במהלך הלילה עד לאחר הרמאדן כדי לאבטח את המקום, המשטרה לא הסכימה והשיבה שהם לא חברת אבטחה וכמה שוטרים היו פה ב-15 הימים מאז שבן גביר העביר את לשכתו? 60 במשמרת ולפעמים גם 200 שוטרים ומאז אף יהודי לא נפגע', בן גביר שווה גדוד של שוטרים, בזכותו נמנעו פיגועים".

למרות ניסיונות המשטרה להגביל את כניסת עוזריו הפרלמנטרים הודיע בן גביר: "לא אזוז מכאן, עד שתוצב שמירה קבועה במקום כדי לשמור על בטחון התושבים ואנחנו רק באמצע המאבק הצודק ובימים אלו הגשנו בג"ץ נגד המשטרה שאוסרת על היועצים הפרלמנטרים שלי להיכנס".

בן גביר הדגיש בדבריו כי "הגיבור האמיתי הוא טל יושבייב ואשתו רעות וילדיהם שמתמודדים מידי יום שכשהם יוצאים מביתם מקללים ומבזים אותם ואין משטרה, כי לא נותנים לשוטרים את ההוראות הנכונות".

בן גביר הוסיף : "יש שלושה שבועות של שקט בשכונת שמעון הצדיק מאז שפתחתי לשכה פרלמנטרית, אני מבקש מכל אחד שיגיע לכאן שעה בשבוע ונאמר לכל השמאלנים שמגיעים לכאן ומקבלים מימון מהחמאס, ירושלים שלנו, מדינת ישראל שלנו, עם ישראל חי".


פינוי המפגינים אחרי ההפגנה, צילום: אליסף כהן – חדשות כל העולם.

בהפגנה השתתפו ארגוני ימין רבים בינהם, 'קלי"ל', 'ישראל שלי' , אם תרצו' וארגון להב"ה.


קרדיט צילומים: זאבי ואיתמר כרמון – חדשות כל העולם.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: