תגובות

‏הקטל בכבישים: רוכב אופנוע כבן 30 נהרג ורוכב נוסף נפצע קשה מפגיעת רכב סמוך לבית שאן

בשעה 16:55 התקבל על תאונת דרכים בכניסה לקיבוץ מסילות. חובשים ופראמדיקים של קבעו את מותו של גבר כבן 30 והעניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א לבי"ח גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלות בחזה ובגפיים ואת נהג הרכב במצב קל לבי"ח העמק.

תיעוד רגע התאונה.

חובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי ופראמדיקית מד"א סיאל דעבול, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו רכב עם פגיעות פח קשות בחלקו הקדמי ובסמוך אליו האופנוע. רוכב אחד שכב מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ועם חבלה רב מערכתית קשה מאוד והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן לצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום."


עוד הוסיפו: "הרוכב השני שהיה בהכרה מלאה נפצע באורח קשה ולאחר טיפול רפואי ראשוני בשטח הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ והעברנו אותו לחבירה עם מסוק מד"א שפינה אותו לבית החולים רמב"ם. נהג הרכב טופל גם הוא במקום ופונה לבית החולים העמק כשמצבו קל."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש בכיר בהצלה עדי חיים סיפר: "כשהגעתי לזירת תאונת הדרכים, מצאתי רוכב אופנוע כבן 30 כשהוא מחוסר הכרה כתוצאה מהתנגשות חזיתית עם רכב. למרבה הצער בשל פציעותיו הקשות נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום. כמו כן הענקנו טיפול רפואי לרוכב נוסף כבן 30 עם חבלות בחזה ובגפיים במצב קשה, והוא פונה במסוק מד"א לבית החולים רמב"ם בחיפה. נהג הרכב, כבן 70 נפצע במצב קל והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים העמק בעפולה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: