לצד דעיכת הקורונה: רשת הום סנטר וקבוצת רימיפארם משיקים מתחמי בדיקות מהירים ללא הזמנת תור

לצד דעיכת המגיפה: הום סנטר, הרשת הגדולה בישראל בתחום שיפור ותחזוקת הבית וקבוצת רימיפארם, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ, משיקים מתחמים בדיקות מהירים ללא הזמנת תור, במיקומים נבחרים, בפריסה ארצית.

במתחמים הפועלים כחלק ממערך הבדיקות של משרד הבריאות, ניתן לבצע את כל סוגי הבדיקות לפני טיסה, כמו אנטיגן עם תשובה באנגלית או בדיקות PCR וכן בדיקות מפוקחות ללא עלות לנחשפים, לילדים בגילאי 3 עד 12 וגם למנועי חיסון – על פי המתווה של משרד הבריאות.

התשובות לכל סוגי הבדיקות המתבצעות במתחמים של הום סנטר וקבוצת רימיפארם, מגיעות במייל, בסמס וגם בוואטסאפ.

עמי אסרף, סמנכ"ל מכירות ארצי בהום סנטר אמר כי: "כחלק משגרת החיים החדשה לצד הקורונה, פעלנו בשיתוף רימיפארם להקמת מתחמי בדיקות מהירים, נוחים ונגישים לטובת הלקוחות שלנו ובני משפחתם. המיקום של המתחמים נבחר ברוח הביקוש ואנחנו נרחיב אותם ככל שיעלה הצורך".

שגיא יניב סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת רימיפארם הוסיף כי: "נערכנו היטב והבדיקות מתבצעות במתחמים בהום סנטר באופן רגוע ומהיר בלי הזמנת תור מראש. ניתן לבצע את כל קשת הבדיקות לצרכי טיסה לחו"ל או נרמול החיים בצל המגיפה ולקבל את התוצאות גם לוואטסאפ".

יודגש כי עולם התעופה עובר בהדרגה לבדיקות אנטיגן מהירות וכ – 45% מהיעדים אליהם טסים מישראל, כבר עדכנו את ההנחיות ומקבלים בדיקת אנטיגן המתבצעת עם הטכנולוגיה של רימיפארם, הכוללת גם תשובה באנגלית ומתאימה להנחיות המעודכנות לטיסה ליעדים רבים בעולם כמו ארצות הברית, צרפת, בריטניה ואיטליה. בהום סנטר ורימיפארם ממליצים לציבור לתכנן את ההגעה לבדיקת PCR לפני טיסה בטווח של 72 שעות ולבדיקת אנטיגן מהירה באנגלית, מספיק יום לפני הטיסה.

קבוצת רימיפארם, היא חברה ותיקה ומנוסה המתמחה בתחום הדיאגנוסטיקה, במכשירים מיידים ובדיקות איכותיות לצוותים רפואיים ושימוש עצמי ועומדת גם מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של האיים הירוקים באילת ובים המלח הודות לסופיה, בדיקת האנטיגן המהירה, הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה – FDA ומשרד הבריאות. רימיפארם, מפעילה גם שירות אמין של צוותי דוגמים מקצועיים במתחמים מהירים לבדיקות קורונה מוסדיות בפריסה ארצית, כחלק ממערך הבדיקות המפוקח של משרד הבריאות.

הום סנטר הינה הרשת הגדולה והמובילה בתחום שיפור ותחזוקת הבית בישראל. מאז היווסדה בנובמבר 1992, פתחה ורכשה החברה 46 סניפים הפרושים בכל מדינת ישראל, המכילים למעלה מ- 23,000 מוצרים לבית, לגן ולרכב. הום סנטר היא חלוצה בתחום החנויות הגדולות למוצרי DIY" עשה זאת בעצמך" בישראל. הרשת הסבה את הקונספט למונחים ישראליים ייחודיים כדי לענות על הצרכים של האוכלוסייה המקומית באמצעות סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ. לאחרונה הום סנטר השיקה אתר מקוון שבו ניתן להתרשם ממגוון רחב של מוצרים ולרכוש מבלי לצאת מהבית. כמו כן, מאחר ולהום סנטר יש פריסה ארצית, ניתן גם לבצע איסוף עצמי בסניפים.

לביצוע בדיקת אנטיגן לטיסה באנגלית עם תשובה תוך 15 דקות בעלות של 59 שקלים, בדיקת PCR בעלות של 119 שקלים או מפוקחת לנחשפים ללא עלות, אין צורך לתאם תור מראש אלא פשוט להיכנס לכאן, לבחור את סוג הבדיקה ולהגיע בשעות הפעילות.

קרדיט צילומים: קבוצת רימיפארם ורשת הום סנטר.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: