גבר כבן 50 נפצע קשה בתאונה בין משאית לאופנוע בכביש 40 סמוך למחלף לוד

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לרוכב אופנוע כבן 50 שנפצע קשה בכביש 40 סמוך למחלף לוד.

בשעה 15:25 התקבל דיווח על תאונה בין משאית לרוכב אופנוע בכביש 40 סמוך למחלף לוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא תל השומר גבר כבן 50 במצב קשה עם חבלות ראש וגפיים, מורדם ומונשם.

הפראמדיקים של מד"א עמית ברפמן ותומר גוסמן, סיפרו: "הגענו למקום התאונה וראינו את רוכב האופנוע שוכב מעורפל הכרה על הכביש כשהוא סובל מחבלות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם בשטח שכלל מתן תרופות, קיבועים וחבישות ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה."

חובש הצלה נטע שפריי סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי רוכב אופנוע, גבר כבן 50 שוכב על הכביש מעורפל הכרה עם חבלות בראש ובגפיים לאחר שנפגע ממשאית. יחד עם חובשים ופראמדיקים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני, והוא פונה במצב קשה להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים שיבא בתל השומר."

לוי יצחק אופן סגן ראש סניף איחוד הצלה שפלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ואופנוע. בסיוע חובשים נוספים הענקתי סיוע ראשוני בזירה לרוכב האופנוע שנפצע באורח קשה. לאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי שיבא בתל השומר כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים, בראשו, ובפלג גופו העליון".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: