צפו באתגר השב"כ: זה המתכון להוצאת הודאת שווא מכל אדם

בסרטון חדש אשר יוצא לקראת הדיון בבימ"ש העליון בערעורו של עמירם בן אוליאל, מציגים תומכיו כיצד עונה בן אוליאל במהלך חקירותיו בשב"כ וכיצד המתכון להוצאת הודאת שווא מכל אדם "נסו את אתגר השב"כ בבית ונראה כמה זמן תחזיקו"

בשבוע הבא צפוי לדון בבימ"ש העליון בערעור אשר הגיש עמירם בן אוליאל שהורשע בפרשיית דומא, לאחר שהודה בחקירות השב"כ תוך עינויים פיזים קשים בביצוע האירוע בכפר. בסרטון שמתפרסם מוצג כיצד עונה בן אוליאל במהלך החקירות ומהו המתכון להוצאת הודאת שווא מכל אדם.

הסרטון מציג את העינויים שהתבצעו כנגד בן אוליאל "מה צריך בשביל לגרום לכל אדם להודות בכל דבר, ואיך מבשלים הודאה תפוקה מראש?, זהו מתכון פשוט עם כמה רכיבים. 1. אזיקונים 2. כיסא 3. סבלנות. לוקחים את הנאשם ומושיבים אותו על כיסא, אוזקים אותו לכיסא ברגליו ואת ידיו מאחרי הגב, ומכופפים את גבו אחורנית לאחור ללא יכולת לקום", הוצג התרגיל כמשל למתכון בישול.


"נתקלתם בנחקר חזק במיוחד שמסרב להישבר?, נסו את המהלך עוד כמה פעמים ובטוח שתראו תוצאות. המתכון נוסה בהצלחה בפרשת דומא ובפרשות אחרות. לא צריך הרבה כדי להישבר בעינויים ולומר את מה שהחוקר רוצה שתאמרו, נסו את אתגר השב"כ בבית ונראה כמה זמן תחזיקו מעמד", חתמו בסרטון.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: