אחרי חילופי ירי בג'נין: כוחותינו חיסלו 2 מחבלים שירו לעברם – בן של בכיר חמאס נעצר • צפו

לפני זמן קצר, כוחותינו נכנסו לפעילות מעצרים בגיזרת ג׳נין, מחבלים פתחו באש כבדה לעברם, הכוח השיב בירי חי וזוהתה פגיעה במחבלים.


תמונות המחבל שחוסל.

בהמשך הפעילות דווח על 2 פצועים נוספים מירי כוחותינו, על פי הערבים, נקבע מותו של המחבל עבדאללה אל חוסארי, מחבל נוסף נפצע אנוש ובהמשך הלילה נקבע מותו – ומחבל שלישי במצב קשה.

המחבל עבדאללה אל-חוסרי בימים יפים יותר.

עוד הם מדווחים כי, המחבל עבדאללה אל-חוסרי, משתייך לגדודי אל-קודס – ורק לפני מספר שבועות שוחרר מהכלא.


תיעודים מהבית חולים.

אחרי שפורסמו דיווחים על מותו של המחבל השני, מנהל בית החולים אבן סינא בג'נין, הכחיש את הדיווח ואמר כי הוא פצוע קשה מירי בראשו, אך בהמשך הלילה, אישר כי המחבל שאדי נג'ם, בן 18, מת מפצעיו בבית החולים.

שאדי נג'ם, המחבל השני שחוסל.

בנוסף, מחבל בשם עימאד אבו אל-הייג'ה, בנו של בכיר חמאס – נעצר ונלקח לחקירה. כוחותינו ביצעו את הפעילות בשלימות ויצאו ללא נפגעים.

עימאד אבו אל-הייג'ה.

מדוברות המשטרה (מג"ב) נמסר: "במהלך פעילות הלילה של מסתערבי ולוחמי משמר הגבול בג'נין למעצר מבוקר, נפתחה אש כבדה על לוחמי המסתערבים שהגיבו בירי חי.

הלילה פעלו כוחות ימ"ס (יחידת המסתערבים) באיו"ש ולוחמי החיל במחנה הפליטים ג'נין בכדי לעצור מבוקש בפעילות טרור.

לאחר מעצר המבוקש, ביציאת הכוחות מהבית נפתחה אש כבדה ממספר כיוונים, כוחות מסתערבים שפעלו במקום הגיבו בירי חי לעבר המחבלים. בהמשך הפעילות כאשר לוחמי הימ"ס הגיעו לרכבים שלהם מחבל נוסף ירה לעבר הלוחמים שהגיבו בירי מדויק.

בעת יציאת כוחות מג"ב מג'נין התפתחו הפרות סדר של כ-150 מתפרעים שהשליכו בקבוקי תבערה, אבנים ורימון מאולתר לעבר כוחותינו שהגיבו בירי חי ואמצעים לפיזור הפגנות. לכוחותינו שלום."


תיעודים מכניסת הכוחות לג'נין.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: