באיחור אופנתי: משרד הבריאות אישר את בדיקת האנטיגן הביתית המהירה בעולם

באיחור אופנתי: משרד הבריאות אישר את בדיקת האנטיגן הביתית המהירה בעולם שאושרה על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי ה – FDA כבר בחודש מרץ 2021. הבדיקה פותחה על ידי תאגיד קווידל האמריקאי (Quidel), אחת מחברות האיבחון הוותיקות בעולם, מיועדת לשימוש עצמי לילדים מגיל 14 עם תוצאה תוך 10 דקות.

מדובר באחת מבדיקות האנטיגן הביתיות המדויקות בעולם, אשר עברה תיקוף במערכת הבריאות בישראל והוגשה לאישור על ידי קבוצת רימיפארם, הפועלת בארץ כבר עשרות שנים בתחום הדיאגנוסטיקה המתקדמת.


הבדיקה שנקראת QuickVue At-Home (קויק ויו אט הום) מתבצעת ומפוענחת בתהליך פשוט במיוחד על גבי פס קרטון (ללא צורך בטפטוף של חומר) ופותחה על פי פטנט בלעדי של חברת קווידל האמריקאית, בדומה לערכה הפופולרית בארץ ובעולם למשטח גרון מהיר (סטראפ A) ומאפשרת קבלת תוצאה מדויקת תוך 10 דקות בלבד.

הבדיקה המדויקת המאפשרת קבלת תוצאה בתוך 10 דקות, מיועדת לשימוש ביתי ומוסדי. היא מאוד מבוקשת ברחבי העולם, נמכרת בהצלחה רבה אתר אמזון וברשתות השיווק האמריקאיות הנפוצות. בישראל היא תימכר בשלב הראשון און ליין, באריזות משפחתיות של 25 יחידות במחיר של 599 שקלים כאן.

קבוצת רימיפארם, היא חברה ותיקה ומנוסה המתמחה בתחום הדיאגנוסטיקה, במכשירים מיידים ובדיקות איכותיות לצוותים רפואיים ושימוש עצמי ועומדת גם מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של האיים הירוקים באילת ובים המלח הודות לסופיה, בדיקת האנטיגן המהירה, הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה – FDA ומשרד הבריאות. רימיפארם, מפעילה גם שירות אמין של צוותי דוגמים מקצועיים במתחמים מהירים לבדיקות קורונה מוסדיות בפריסה ארצית, כחלק ממערך הבדיקות המפוקח של משרד הבריאות. לביצוע בדיקה אין צורך לתאם תור מראש אלא פשוט להיכנס לקישור, לבחור את סוג הבדיקה ולהגיע בשעות הפעילותצילום: קבוצת רימיפארם.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: