דקר 50 פעם את אישתו ההרה לעיני בנם: מחמוד ראסלן יואשם ברצח רעייתו בת ה-28 בנוף הגליל

משטרת מחוז צפון פענחה את הרצח האכזרי של המנוחה רסמיה ברבור בת ה-28 אשר היתה בחודש החמישי להריונה. החשוד ברצח, בעלה של המנוחה, דקר אותה בכל חלקי גופה באמצעות 4 סכיני מטבח שונים לעיני בנם בן ה-3.

בתאריך 21/01/22 במוקד 100 של משטרת ישראל התקבלה שיחה: "ערב טוב, תרשום אצלך ….. , אישתי …. והרגתי אותה יש פה ילד קטן תשלח ניידת שייקחו אותו."

מיד עם קבלת השיחה כוחות משטרה רבים הוזנקו לדירה של בני הזוג בעיר נוף הגליל.


חשד לרצח: בת 28 נהרגה באירוע אלימות בנוף הגליל – בעלה נעצר

בפתח הדירה עמד החשוד כאשר ידיו מגואלות בדם, השוטרים נכנסו לתוך הדירה ומצאו את המנוחה שוכבת בסלון הבית על הרצפה כשהיא ללא רוח חיים ועל גופתה סימני אלימות קשים.

הנרצחת ובעלה.

השוטרים סרקו את הדירה והבחינו בילד קטן שוכב במיטה באחד החדרים, השוטר הרים את הילד והוציאו מהדירה בעוד השוטרים האחרים מבודדים את הזירה ואוספים ממצאים.

שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב עמקים במשטרת מחוז הצפון הוזעקו לדירה עצרו את החשוד והחלו בגביית עדויות ואיסוף ממצאים.


במהלך החקירה עלה כי החשוד דקר את המנוחה בכל חלקי גופה כ-50 דקירות באמצעות 4 סכיני מטבח שונים בכל פעם שהסכין איתה דקר נשברה בגופה של המנוחה הוא הלך והחליף סכין עד שראה כי היא נפחה את נשמתה.

חוקר יל"פ עמקים של משטרת מחוז צפון מצאו בדירה את כל הסכינים בהם השתמש החשוד ובתום חקירה אינטנסיבית שערכה כ- 4 שבועות נאספו די ראיות כנגד החשוד והבוקר ניתנה הצהרת תובע באמצעות פרקליטות מחוז צפון לפיה בכוונתם להגיש כנגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים בגין רצח.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: