שקר ה-"מעצר" של מוחמד עג'לוני בשמעון הצדיק בירושלים

באו נתחיל מזה שמוחמד לא אמור להיות במקום שמתפרעים, מוחמד צריך להיות במוסד או בביתו במקום חם ואוהב, לא במקום של זריקת רימוני עשן וגז ומאידך זריקת אבנים על שוטרים. (אגב, מוחמד לא תושב השכונה בכלל, הביאו אותו לשם דווקא בגלל זה).

עכשיו לשקר הגדול – מוחמד לא נעצר לשניה וגם לא עוכב לחקירה, גם לאחר שצעק קריאות גזעניות לעבר השוטרים…


לאחר כל זה השוטרים הזיזו אותו מכל הבלגן שהיה שם, דווקא בגלל שמוחמד נער עם מוגבלויות ולא מתאים למקום כזה.

אבל השקר כבר התפשט עם כל מיני סרטונים חלקיים שמוחמד נעצר באלימות "ואיפה הרגישות של השוטרים" ועוד כל מיני שקרים חסרי שחר.

ועכשיו להורים של מוחמד! אל תשלחו אותו למקומות שמתפרעים שם, זה לא בשבילו. גם אם אתם רוצים לעורר פרובוקציות תעשו את זה אתם בעצמכם, ולא דרך הבן שלכם מוחמד.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה לאירוע: "מדובר בתיעוד חלקי ותיאור מעוות של ההתרחשות במקום. בעקבות קריאות הסתה חמורות לפגוע ביהודים של אדם שנכח במקום ואינו תושב המקום, כוחות המשטרה ביקשו מהנוכחים להרחיקו ולחדול ממעשיו‏. כאשר השוטרים פעלו להרחיקו מהמקום, הגיעו למקום אנשים נוספים והחלו להתעמת עמם. נוכח מצבו של הצעיר, בחרו השוטרים להסתפק בהרחקתו ובהפסקת העבירה, ובתוך זמן קצר הוא הועבר לקרוב משפחתו שלקח אותו מהמקום‏. ‎נבהיר כי הצעיר לא נעצר או נחקר, ולא היתה כל כוונה כזו בשום שלב. המשטרה תמשיך לפעול באזור לשמירת הביטחון, החוק והסדר הציבורי".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: