תגובות

הקטל בכבישים: רוכב אופנוע כבן 30 נהרג בתאונה עצמית בפתח תקווה

רוכב אופנוע כבן 30 נהרג בתאונה בכביש 40 בסמוך לצומת סגולה בפתח תקווה.

בשעה 17:32 התקבל דיווח על תאונת אופנוע בכביש 40 מצומת סגולה לכיוון מחלף ירקונים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 30. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.


חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א נשאת נאסר סיפר: "הרוכב שכב על הכביש במרחק של עשרות מטרים מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: דוברות מד"א הצלה פתח תקווה.

עזריה כהן חובש ביחידת האופנועים של מד"א – הצלה פתח תקווה סיפר: רוכב האופנוע נמצא מוטל בצד הכביש במרחק רב מהאופנוע כשהוא סובל ללא דופק ונשימה, ביצענו בו פעולות החייאה בנסיון להציל את חייו, אך לא נותר לפראמדיקים אלא לקבוע את מותו.

לירן כהן חובש באיחוד הצלה מסר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירה קשה של רוכב אופנוע שמוטל ללא הכרה בסמוך לאופנוע עליו רכב. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: דוברות איחוד הצלה.

ישראל גודלבסקי מפקד זק״א שרון שטיפל בזירה: ״כשהגענו למקום ראינו רוכב אופנוע כבן 30 שוכב על הכביש במרחק מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי הפגיעה היתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: